«Довгий Джон Сільвер»

Ми впевнені у близькій перемозі України в цій війні — Стан справ у видавництва Lantsuta

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Продовжуючи спілкування з видавцями українських мальованих історій щодо стану їхніх справ в умовах повномасштабної війни, мені вдалося розізнати що й як у видавництва Lantsuta. Про це мені розповіла засновниця видавництва та авторка серії мальописів «Фаетон» — Марія Ланцута.

Lantsuta Publisher

Колектив видавництва Lantsuta Publisher під час Comic Con Ukraine. Марія Ланцута на фото справа.

Найперш головне. Як зараз справи у вас та ваших колег? Чи довелося команді покидати рідні місця і як ви з цим впоралися?

Початок війни дуже вплинув на наш колектив, це емоційно дуже важкі часи для нас. Офіс нашого видавництва знаходиться неподалік Дніпра, тут не було військових дій, тому ми нікуди не виїздили і залишаємося у своєму місті та продовжуємо роботу.

Які нові виклики постали перед вами після 24 лютого? Чи вдається давати їм раду?

Зараз дуже складний час для нас і психологічно і в бізнесі. З початком війни все змінилося, ця трагедія руйнівно впливає майже на всі процеси видавничої діяльності: відтермінувалося підписання нових контрактів на невизначений час, затримуються релізи анонсованих проектів, бо друкарні не працюють, деякий час не працювали книжкові магазини, тому є затримки у поверненні грошей за реалізовану продукцію, що впливає на фінансування поточних і нових проектів.

Не всі ці питання ми можемо вирішити самотужки, деякі з них від нас не залежать.

Чи виходить у видавництва продовжувати роботу в умовах війни? Як би ви оцінили продуктивність у порівнянні з попереднім періодом?

Весь цей час, з початку війни, ми не зупиняли роботу. Ми робимо переклади, верстку, підготовку друку нових проектів. Але, звісно, темпи роботи значно знизилися у порівнянні з довоєнним часом.

За період, що йде війна, ми планували видати чотири книги, але не вийшло жодної. Наразі ці проекти чекають відновлення роботи друкарень і нормалізації фінансових потоків від торгових мереж.

Аватар. Останній Маг Повітря. Книга 1: Обіцянка

«Аватар. Останній Маг Повітря»

А люди продовжують купляти й читати комікси в умовах повномасштабної війни? Як би ви оцінили обʼєми у порівнянні з періодом до 24 лютого. 

Люди зараз продовжують купляти книжки, але об’єми продажів значно нижчі і це абсолютно зрозуміла ситуація в наших теперішніх умовах.

А чи слід чекати від вас нових релізів найближчим часом?

Після відновлення роботи друкарень, вийдуть другий і третій томи манги “Понад хмарами”, а також дві книги продовження серії “Аватар”.

Як вам вдається знайти внутрішній ресурс для того, щоб продовжувати рухатися вперед в цей складний період?

Ми впевнені у близькій перемозі України в цій війні. Це надає нам сил для подальшої праці. Наша мета і надалі радувати читачів новими якісними виданнями українською і ми докладемо всіх зусиль задля цього.

Фаетон. Том 1. Протерра

«Фаетон. Том 1. Протерра»

Зараз багато людей вимушено переселені і знаходяться у відриві від домівки. В такий час не хочеться обростати новими речима. Тож, можливо, аудиторія може якось підтримати ваше видавництво у цей період окрім як придбання фізичних копій ваших книг? Придбати електронку, задонатити тощо.

В першу чергу, зараз треба підтримувати ЗСУ і людей, що постраждали від війни, вимушених переселенців, які втратили все, що мали.

А нас можна підтримати, купуючи комікси і мангу нашого видавництва у книжкових мережах і у нашому інтернет-магазині.

Разом до перемоги!

Слава Україні!

***

Придбати комікси видавництва Lantsuta можна за цим посиланням. Окремо рекомендую звернути увау на «Довгого Джона Сільвера. Том 1» та «Фаетон. Том 1. Протерра».

Останні статті

Звіт з цифрової виставки THQ Nordic

Автор: Лук'янчук Орест

THQ Nordic

5 фактів про нові пригоди Соніка у кіно

Автор: PlayUA

Їжак Сонік 2

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 08: Resident Evil 4 (2005)

Автор: Андрій Нагорний

Resident Evil 4

Радянський Союз у руїнах. Інтерв’ю з Дмитром Мартиненком, співзасновником AtomTeam

Автор: Володимир Вітовський

AtomTeam

Two Point Campus, Saints Row, Tinykin — Порадник Ґеймера: Серпень 2022

Автор: Володимир Бортюк

Saints Row

Плануємо випустити декілька новинок цього літа — Стан справ у видавництва Nasha Idea

Автор: Владислав Папідоха

Чі. Життя однієї киці

Топ-15 ігор у бібліотеці PlayStation Plus Extra

Автор: Владислав Папідоха

PlayStation Plus Extra

Які підписки бувають на PlayStation та що вони дають?

Автор: Владислав Папідоха

PlayStation Plus

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: