Ми закриваємо наш Patreon! #BoycottPatreon

Учора ввечері Patreon заблокував сторінку фонду “Повернися живим”, яка вже кілька днів була найуспішнішим грошозбором у світі. За словами адміністрації, політика сервісу не дозволяє використовувати платформу для збору грошей на закупівлю військового спорядження чи підтримку насильства. Як наслідок, після блокування сьогодні вранці Patreon остаточно закрив сторінку фонду й повернув кошти грошодавцям.

На численні зауваження українців, що фонд на патреонівські гроші закуповує засоби зв’язку, медикаменти та речі, які аж ніяк не підпадають під поняття “військове спорядження”, а приписувати фонду “підтримку насильства” в такий час — дурниця, Patreon не відреагував.

Оскільки такий крок є саботажем діяльності наших захисників та фактичною підтримкою ворога (тим паче, що Patreon не заблокував жодну сторінку російських та проросійських блоґерів, які якраз-таки підтримують насильство), ми долучаємося до бойкотування сервісу, закриваємо свою сторінку на Patreon і закликаємо наших колег з українського ігрового медіапростору (та й не лише його) вчинити так само.

Ми вдячні всім нашим патронам за підтримку, і якщо ви й надалі хочете підтримувати PlayUA, вся необхідна інформація є на ось цій сторінці. Дякуємо!

Утім, ми розуміємо, що зараз значно актуальнішою є допомога нашому війську. Фонд “Повернися живим” не лише на одному Patreon тримається — ось тут можна знайти всі необхідні реквізити для переказів з України і з-за кордону.

Також нагадуємо, що вчора Нацбанк України відкрив окремий рахунок для збору коштів на потреби ЗСУ. Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA843000010000000047330992708.

Повні реквізити для зарахування коштів у інших валютах, можна знайти на сайті НБУ.


Вірте в наших Захисників і докладайтеся до захисту України, як тільки можете. Разом переможемо.

Слава Україні!

Читайте також

У Warbox додадуть ЗСУ з українською озвучкою

Warbox

Підтримайте ЗСУ, придбавши футболку з артом українських художників у UA Comix

UA Comix мерч на підтримку ЗСУ

Megogo відкрили безкоштовний доступ до мультиків, фільмів та аудіоказок

megogo ua

Сервіс Megogo позбувся усіх російських фільмів

logotip megogo 1

Важливі нагадування на тлі сьогоднішнього нападу Росії

ukraine flag

The Lord of the Rings: Gollum вийде у вересні, але не на Switch

The Lord of the Rings: Gollum

Call of Duty: Modern Warfare II вийде 28 жовтня

mw2 home meta

Книги про Гаррі Поттера від “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” виклали у вільний доступ

Harry Potter

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: