Михайло Федоров закликає ігрову індустрію бойкотувати Xsolla через зв’язки з росією

Про сумлінність роботи віцепрем’єр-міністра Михайла Федорова говорити не доводиться. Все тому, що цей представник влади більше про те, щоб працювати, а не говорити. І сьогоднішній день тому приклад, адже він закликає ігрову індустрію бойкотувати Xsolla, яка досі платить податки на росії.

Пан Михайло сьогодні опублікував у своїх соціальних мережах листи, які були надіслані таким компаніям як Epic Games, Valve, Ubisoft, Roblox, Visa, Twitch та MasterCard. В них він закликає колег перестати годувати російську воєнну машину.

У своїх листах пан Михайло доводить до відома, що дана компанія не припинила своєї роботи на росії. Не зважаючи на те, що раніше було оголошено про ліквідацію офісу в пермі.

Ба більше, Xsolla продовжила набір співробітників безпосередньо у той самий офіс. Тим самим збільшивши суму податків, що йдуть на війну проти нашої країни.

Ці податки були використані для фінансування російської війни в Україні. У 2022 році тільки за своїх 240 співробітників у росії Xsolla заплатила понад $2,1 млн податків. Російський офіс Xsolla імовірно набув статусу „підприємства особливої важливості для російської економіки“, що захищає співробітників компанії від мобілізації. Однак російський уряд не надає цей статус просто за сплату податків, що свідчить про напівофіційну співпрацю між підприємством і державою.

написав у листі віце-прем’єр міністр

Будемо сподіватися, що представники цих компаній відреагують на звернення пана Федорова. І це буде щось більше, аніж занепокоєння.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Epic Games хакери викрали 189ГБ персональних даних

Epic Games Store

У Skull and Bones стартував перший сезон

skull and bones

«Може існувати вічно» — Керівник розробки Rainbow Six Siege не бачить сенсу в створенні нової частини гри

rainbow six siege

Prince of Persia: The Lost Crown отримає новий безкоштовний контент та режими

prince of persia the lost crown

Південна Корея оштрафувала Twitch через вимкнення сервісів в країні

Twitch

Gameloft провів скорочення у львівському офісі

Gameloft

Понад 500 ігор Steam заробили більше 3 млн дол. у 2023 році

p.ua.ai steam

Skull and Bones. Крізь біль та насолоду (Перші враження)

Skull and Bones. Крізь біль та насолоду (Перші враження)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: