«Микита Кожумʼяка» ставить нові рекорди у міжнародному прокаті

Першими закордонними країнами, яких дістався український мультфільм «Микита Кожумʼяка», стали Польща та Туреччина. У міжнародному прокаті анімаційний фільм носить назву The Dragon Spell.

Перші вихідні принесли «Микиті» 637 023 польські злоті і 423 552 турецькі ліри, що загалом складає понад 7 мільйонів українських гривень. Кількість глядачів перевищила 70 тисяч осіб.

«Ми дуже хвилювалися, як міжнародний глядач сприйме український мультфільм, адже для України це перший досвід. Перші відгуки дуже позитивні, тому ми з нетерпінням чекаємо, як відреагують на нашого Микиту в інших країнах!», — зазначив Дмитро Белінський, продюсер мультфільму «Микита Кожумʼяка».

«Всюди діти правильно сприймають добре, смішне й хороше. Вони сміються і переживають за героїв, як і українські дітлахи. Наприклад, переживали, щоб Микита не повірив відьмі», — розповів режисер мультфільму Манук Депоян.

Наступними країнами, куди потрапить «Микита Кожумʼяка», стануть Вʼєтнам, країни Балтії, Казахстан і Угорщина.

Нагадаємо, що в Україні «Микита Кожумʼяка» зібрав понад 5 мільйонів гривень за перші вихідні та 12 мільйонів гривень загалом. Кількість глядачів перевищила 200 тисяч осіб.

Читайте також

Премʼєру «Правила бою» перенесено на січень 2017 року

Англомовний постер української «Сторожової застави»

Кронрим: місія “Різдво” — тизер

Вийшов тизер української короткометрівки «Кронрим: Місія „Різдво“»

“Незламна” відеоогляд фільму

Огляд фільму “Незламна”

Анонсовано допрем’єрний показ “Незламної”

Новий трейлер українського фільму “Незламна”

Популярне