Минулого року українці витратили на відеоігри майже $180 мільйонів

Дослідники компанії NewZoo оновили методологію оцінки індустрії відеоігор та поділилися новими даними. Згідно з ними, річний прибуток індустрії відеоігор в Україні за 2018 рік склав $179.2 млн., що на 13.6% більше, ніж за рік до цього.

Потрібно зауважити, що темпи росту індустрії, в нашій країні, випереджають світові. Загалом прибуток від цієї галузі по світу виріс на 10.9% і склав $135 млрд. У Східній Європі Україна займає третє місце, поступаючись тільки Росії ($1.7 млрд.) та Польщі ($541 млн.). Єдина галузь індустрії, в якій зафіксували спад — браузерні ігри, прибуток яких скоротився на 1.4%.

А от найбільший ріст показали консольні проекти, прибуток з яких виріс на 15.6%. Також активно ростуть сегменти смартфонів та планшетів — на 14.6% та 14.9% відповідно. Найбільшою популярністю в Україні користуються проекти компанії Wargaming, за минулий рік в Україні зафіксовано понад 11 мільйонів обліковок Wargaming ID.

Той факт, що наша країна показала ріст, який випереджає індустрію, — це водночас і позитивний, і дивовижний факт. Дивовижний тому, що останні три роки кількість ґеймерів в Україні залишається незмінною, а кількість гравців, що платять, навіть зменшується. Якщо глянути дані по кількості інтернет-користувачів в Україні, то ми побачимо, що вона не змінювалася останні три роки. Проте навіть у такій ситуації індустрія відеоігор зростає.

Дмитро Базилевич, представник компанії Wargaming

 

Читайте також

World of Warships: Legends вже у дочасному доступі

World of Warships: Legends

Зіграй першим в World of Warships: Legends!

World of Warships прямує до нових світів

World of Warships

Шалений коктейль з World of Warships Blitz та дівчат з аніме

Художник культового коміксу Tank Girl створив танк для World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz

Нові німецькі бомбардувальники під музику Kreator

World of Warplanes

Київська студія Frag Lab та Wargaming роблять ММО-шутер нового покоління

Warface

World of Tanks вирушає на «Лінію фронту»

World of Tanks

Популярне