Минулого року українці витратили на відеоігри майже $180 мільйонів

Дослідники компанії NewZoo оновили методологію оцінки індустрії відеоігор та поділилися новими даними. Згідно з ними, річний прибуток індустрії відеоігор в Україні за 2018 рік склав $179.2 млн., що на 13.6% більше, ніж за рік до цього.

Потрібно зауважити, що темпи росту індустрії, в нашій країні, випереджають світові. Загалом прибуток від цієї галузі по світу виріс на 10.9% і склав $135 млрд. У Східній Європі Україна займає третє місце, поступаючись тільки Росії ($1.7 млрд.) та Польщі ($541 млн.). Єдина галузь індустрії, в якій зафіксували спад — браузерні ігри, прибуток яких скоротився на 1.4%.

А от найбільший ріст показали консольні проекти, прибуток з яких виріс на 15.6%. Також активно ростуть сегменти смартфонів та планшетів — на 14.6% та 14.9% відповідно. Найбільшою популярністю в Україні користуються проекти компанії Wargaming, за минулий рік в Україні зафіксовано понад 11 мільйонів обліковок Wargaming ID.

Той факт, що наша країна показала ріст, який випереджає індустрію, — це водночас і позитивний, і дивовижний факт. Дивовижний тому, що останні три роки кількість ґеймерів в Україні залишається незмінною, а кількість гравців, що платять, навіть зменшується. Якщо глянути дані по кількості інтернет-користувачів в Україні, то ми побачимо, що вона не змінювалася останні три роки. Проте навіть у такій ситуації індустрія відеоігор зростає.

Дмитро Базилевич, представник компанії Wargaming

 

Читайте також

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Стрім гелловінського режиму “Мирний-13” (World of Tanks)

Творці Silent Hill працювали над новим PvE-режимом у World of Tanks

Cтрім WoT: The Last Waffenträger з гостями

Портали, Тесла-гармати, битва з босом — це точно World of Tanks?

«Коли ти на танку, тобі важко відмовити». Інтерв’ю з творцями World of Tanks

WoT / Максим Чувалов

Чи підштовхують ігри до читання?

Wargaming відкриває безкоштовний доступ до Master of Orion всім гравцям World of Tanks

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: