Минулого року українці витратили на відеоігри майже $180 мільйонів

Дослідники компанії NewZoo оновили методологію оцінки індустрії відеоігор та поділилися новими даними. Згідно з ними, річний прибуток індустрії відеоігор в Україні за 2018 рік склав $179.2 млн., що на 13.6% більше, ніж за рік до цього.

Потрібно зауважити, що темпи росту індустрії, в нашій країні, випереджають світові. Загалом прибуток від цієї галузі по світу виріс на 10.9% і склав $135 млрд. У Східній Європі Україна займає третє місце, поступаючись тільки Росії ($1.7 млрд.) та Польщі ($541 млн.). Єдина галузь індустрії, в якій зафіксували спад — браузерні ігри, прибуток яких скоротився на 1.4%.

А от найбільший ріст показали консольні проекти, прибуток з яких виріс на 15.6%. Також активно ростуть сегменти смартфонів та планшетів — на 14.6% та 14.9% відповідно. Найбільшою популярністю в Україні користуються проекти компанії Wargaming, за минулий рік в Україні зафіксовано понад 11 мільйонів обліковок Wargaming ID.

Той факт, що наша країна показала ріст, який випереджає індустрію, — це водночас і позитивний, і дивовижний факт. Дивовижний тому, що останні три роки кількість ґеймерів в Україні залишається незмінною, а кількість гравців, що платять, навіть зменшується. Якщо глянути дані по кількості інтернет-користувачів в Україні, то ми побачимо, що вона не змінювалася останні три роки. Проте навіть у такій ситуації індустрія відеоігор зростає.

Дмитро Базилевич, представник компанії Wargaming

 

Читайте також

В Одесі пройде турнір по World of Tanks

«Wargaming Fest: День танкіста» зібрав 250000 учасників з 28 країн

«Wargaming Fest: День танкіста»

Pagan Online вийшла в реліз

Pagan Online

Огляд Pagan Online

Pagan Online

Wargaming розкрили деталі нового режиму для World of Tanks у стилі королівської битви

World of Tanks

На «Wargaming Fest: День танкіста» виступлять легендарні The Offspring та не тільки

Воплі Водоплясова

Pagan Online вийде в реліз 27 серпня разом з грандіозним ігровим оновленням

Wargaming Nexus — новий підрозділ, що розроблятиме передові мобільні проекти

Wargaming

Популярне