Минулого року українці витратили на відеоігри майже $180 мільйонів

Дослідники компанії NewZoo оновили методологію оцінки індустрії відеоігор та поділилися новими даними. Згідно з ними, річний прибуток індустрії відеоігор в Україні за 2018 рік склав $179.2 млн., що на 13.6% більше, ніж за рік до цього.

Потрібно зауважити, що темпи росту індустрії, в нашій країні, випереджають світові. Загалом прибуток від цієї галузі по світу виріс на 10.9% і склав $135 млрд. У Східній Європі Україна займає третє місце, поступаючись тільки Росії ($1.7 млрд.) та Польщі ($541 млн.). Єдина галузь індустрії, в якій зафіксували спад — браузерні ігри, прибуток яких скоротився на 1.4%.

А от найбільший ріст показали консольні проекти, прибуток з яких виріс на 15.6%. Також активно ростуть сегменти смартфонів та планшетів — на 14.6% та 14.9% відповідно. Найбільшою популярністю в Україні користуються проекти компанії Wargaming, за минулий рік в Україні зафіксовано понад 11 мільйонів обліковок Wargaming ID.

Той факт, що наша країна показала ріст, який випереджає індустрію, — це водночас і позитивний, і дивовижний факт. Дивовижний тому, що останні три роки кількість ґеймерів в Україні залишається незмінною, а кількість гравців, що платять, навіть зменшується. Якщо глянути дані по кількості інтернет-користувачів в Україні, то ми побачимо, що вона не змінювалася останні три роки. Проте навіть у такій ситуації індустрія відеоігор зростає.

Дмитро Базилевич, представник компанії Wargaming

 

Читайте також

«World of Tanks: Mercenaries» святкує свій 5 день народження

World of Tanks

Колісна бронетехніка уже у World of Tanks!

World of Tanks

Компанія Wargaming підбила підсумки 2018 року та поділилася планами на майбутнє

Wargaming

World of Tanks. Pagan Online. Wargaming / Інтерв’ю з Дмитром Великоіваненком

World of Tanks. Pagan Online. Wargaming / Інтерв'ю з Дмитром Великоіваненко (Games Gathering 2018)

Зустрічай свята на танку у «World of Tanks: Mercenaries»

World of Tanks

Wargaming та Mad Head Games показали ігролад Pagan Online

Pagan Online

Wargaming та «Белавіа» презентували новий Танколіт

World of Tanks

World of Warships отримала нагороду YouTube Ad of the Year

World of Warships

Популярне