Минулого року українці витратили на відеоігри майже $180 мільйонів

Дослідники компанії NewZoo оновили методологію оцінки індустрії відеоігор та поділилися новими даними. Згідно з ними, річний прибуток індустрії відеоігор в Україні за 2018 рік склав $179.2 млн., що на 13.6% більше, ніж за рік до цього.

Потрібно зауважити, що темпи росту індустрії, в нашій країні, випереджають світові. Загалом прибуток від цієї галузі по світу виріс на 10.9% і склав $135 млрд. У Східній Європі Україна займає третє місце, поступаючись тільки Росії ($1.7 млрд.) та Польщі ($541 млн.). Єдина галузь індустрії, в якій зафіксували спад — браузерні ігри, прибуток яких скоротився на 1.4%.

А от найбільший ріст показали консольні проекти, прибуток з яких виріс на 15.6%. Також активно ростуть сегменти смартфонів та планшетів — на 14.6% та 14.9% відповідно. Найбільшою популярністю в Україні користуються проекти компанії Wargaming, за минулий рік в Україні зафіксовано понад 11 мільйонів обліковок Wargaming ID.

Той факт, що наша країна показала ріст, який випереджає індустрію, — це водночас і позитивний, і дивовижний факт. Дивовижний тому, що останні три роки кількість ґеймерів в Україні залишається незмінною, а кількість гравців, що платять, навіть зменшується. Якщо глянути дані по кількості інтернет-користувачів в Україні, то ми побачимо, що вона не змінювалася останні три роки. Проте навіть у такій ситуації індустрія відеоігор зростає.

Дмитро Базилевич, представник компанії Wargaming

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Embracer Group скасувала 15 ігор і продовжує втрачати гроші

embracer

United24 і Wargaming зібрали 39 млн гривень для закупівлі реанімобілів

photo 2023 10 18 14 20 05

«Скін коня у WoW заробив більше, ніж StarCraft 2»: розробник Wings of Liberty про мікротранзакції в іграх

wow celestial steed

United24 і Wargaming запустили благодійний проєкт для закупівлі реанімобілів

key art wargamingunited

«20 днів у Маріуполі» став найкасованішим документальним фільмом України

20 днів у маріуполі

EGS підвищує ставки у боротьбі за ексклюзиви з новою програмою Epic First Run

Epic Games

World of Warplanes нарешті має українську локалізацію

world of warplanes game wallpaper

Марсоходи, аномалії, гравігармати… А це точно World of Tanks?

cosmic loading screenart

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: