На честь 1 квітня, у PUBG додали новий фентезі-режим

PUBG Corporation демонструє спільноті нову подію у PlayerUnknown’s Battlegrounds, присвячену Дню дурня. Вона називається Fantasy Batlle Royale. Новий режим буде доступним з 1 до 7 квітня. У ньому гравці можуть вибирати персонажів із 4 класів та змагатись один з одним за допомогою мечів, щитів, чарівних паличок і т.д.

Класи, які є в Fantasy Batlle Royale:

  • Barbarian — персонаж ближнього бою з великим запасом здоров’я та вміннями відновлювати його. Також володіє гнівом, що пришвидшує його при кожному ударі по противнику
  • Ranger — персонаж дальнього бою з малим запасом здоров’я, але з сильною атакою. Також володіє порохом, що осліплює ворогів та зменшує шкоду по союзниках.
  • Wizard — персонаж володіє магією, яка шкодить одразу декільком ворогам. Має найменший запас здоров’я, тому краще йому не відходити від союзників.
  • Paladin — персонаж може лікувати союзників та відштовхувати ворогів. Дуже повільний, через важку броню, а саме: щит, зброя.

Особливості фентезі-режиму:

Гравці на початку поєдинку отримують класову зброю, намисто та кільце, які не можна викинути чи передати союзникові.

Знаряддя можна покращувати, знаходячи матеріали. Щоб прокачати його до 4-го рівня, потрібно знайти кристали, для кожного класу окремий. Максимальний рівень 5, щоб його отримати потрібно знайти цирконій. Він рідко з’являється на карті, але завжди є у еїрдропах.

Автор: Максим Навроцький

Читайте також

Продовження PUBG перенесе гравців у майбутнє

PUBG

Влада Індії заблокувала PUBG Mobile

PUBG запрацює в 60fps не лише на PS5 і Xbox Series X

PUBG

Українська студія працює над новим режимом для PUBG

Які ігри підписники PS Plus отримають у вересні?

PUBG продалася накладом у понад 70 мільйонів

PUBG

У PUBG розпочалися безкоштовні вихідні

PUBG

У консольну версію PUBG додадуть ботів

PUBG Karakin

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: