У мережу потрапили ранні білди Heroes of Might and Magic III та Thief II

Користувач Твіттера під ніком hwd405 опублікував ранні збірки низки класичних ігор, а також деякі матеріали для преси. Ці публікації не такі гучні, як недавні витоки матеріалів по GTA VI та Diablo IV, але тим не менш інформативні.

Серед опублікованих ігор є чимало відомих: стратегія Heroes of Might and Magic III, стелс Thief II: The Metal Age, платформер Spyro 2: Ripto’s Rage! та інші. У викладених версіях можна побачити поступове створення локацій, вирізані та змінені пізніше деталі тощо.

Нехай подібні публікації можуть зашкодити під час розробки, пізніше такі матеріали стають частиною відеоігрової історії. Вони розкривають раніше приховані деталі контенту та процесу розробки, допомагаючи краще зрозуміти індустрію людям зовні.

Зокрема тут є такий актуальний приклад: збірка Thief II була створена всього за п’ять місяців до релізу. Утім, можна побачити, що місії мають вирізані пізніше локації, деяка частина графіки не готова та замінена іншими моделями, а частина рівнів ледь-ледь почата.

Це один із багатьох доказів, що аж до самого випуску ігри можуть не мати цілісного вигляду та існувати в «розібраному» стані. Тому не варто критикувати Rockstar за те, що проєкт у розробці виглядає, як проєкт у розробці. Така сама ситуація не завадила іншим численним релізам, а згадані вже HOMM III і Thief II стали класикою своїх жанрів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стрім Diablo IV — сьогодні о 19:30

diablo 4 nd

«Найкраща гра Blizzard із часів Warcraft III» — перші оцінки Diablo IV

diablo 4 lilith 2

У Diablo 4 не вийде грати вічно — гра має надскладного “фінального” боса

diablo iv

Diablo 4 йде на золото після змін за підсумками відкритого тестування

diablo 4

Розробники Diablo 4 працюють над розв’язанням проблеми з GPU

diablo 4 lilith 2

Усе, що потрібно знати про бету Diablo IV після 20 годин (Артем Лис)

diablo iv thumb 2 2

Стрім бети Diablo 4

fjz1esywqaaqywk

У березні пройде відкрите бета-тестування Diablo 4

Diablo IV

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: