У мережу потрапили ранні білди Heroes of Might and Magic III та Thief II

Користувач Твіттера під ніком hwd405 опублікував ранні збірки низки класичних ігор, а також деякі матеріали для преси. Ці публікації не такі гучні, як недавні витоки матеріалів по GTA VI та Diablo IV, але тим не менш інформативні.

Серед опублікованих ігор є чимало відомих: стратегія Heroes of Might and Magic III, стелс Thief II: The Metal Age, платформер Spyro 2: Ripto’s Rage! та інші. У викладених версіях можна побачити поступове створення локацій, вирізані та змінені пізніше деталі тощо.

Нехай подібні публікації можуть зашкодити під час розробки, пізніше такі матеріали стають частиною відеоігрової історії. Вони розкривають раніше приховані деталі контенту та процесу розробки, допомагаючи краще зрозуміти індустрію людям зовні.

Зокрема тут є такий актуальний приклад: збірка Thief II була створена всього за п’ять місяців до релізу. Утім, можна побачити, що місії мають вирізані пізніше локації, деяка частина графіки не готова та замінена іншими моделями, а частина рівнів ледь-ледь почата.

Це один із багатьох доказів, що аж до самого випуску ігри можуть не мати цілісного вигляду та існувати в «розібраному» стані. Тому не варто критикувати Rockstar за те, що проєкт у розробці виглядає, як проєкт у розробці. Така сама ситуація не завадила іншим численним релізам, а згадані вже HOMM III і Thief II стали класикою своїх жанрів.

Читайте також

WASTED: Хакера, який злив GTA VI, арештовано

gta lester111

ФБР почало розшук хакера, який злив GTA VI

decouvrir les missions dassassinat de lester1

У мережу потрапили 43 хвилини ґеймплею Diablo IV

Diablo 4

Хакер, який злив відео GTA VI, готовий продати скріншоти Bully 2

bully

До мережі потрапили кадри ранньої версії GTA 6 [відео]

Diablo 4 змушуватиме щосезону створювати нового персонажа

Diablo 4

Коротенький відеозапис закритої бети Diablo 4 потрапив до мережі

Diablo 4

Чутки: Покращену версію Red Dead Redemption 2 для PS5 та Xbox Series скасовано

Red Dead Redemption 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: