web analytics

У мережу потрапили ранні білди Heroes of Might and Magic III та Thief II

Користувач Твіттера під ніком hwd405 опублікував ранні збірки низки класичних ігор, а також деякі матеріали для преси. Ці публікації не такі гучні, як недавні витоки матеріалів по GTA VI та Diablo IV, але тим не менш інформативні.

Серед опублікованих ігор є чимало відомих: стратегія Heroes of Might and Magic III, стелс Thief II: The Metal Age, платформер Spyro 2: Ripto’s Rage! та інші. У викладених версіях можна побачити поступове створення локацій, вирізані та змінені пізніше деталі тощо.

Нехай подібні публікації можуть зашкодити під час розробки, пізніше такі матеріали стають частиною відеоігрової історії. Вони розкривають раніше приховані деталі контенту та процесу розробки, допомагаючи краще зрозуміти індустрію людям зовні.

Зокрема тут є такий актуальний приклад: збірка Thief II була створена всього за п’ять місяців до релізу. Утім, можна побачити, що місії мають вирізані пізніше локації, деяка частина графіки не готова та замінена іншими моделями, а частина рівнів ледь-ледь почата.

Це один із багатьох доказів, що аж до самого випуску ігри можуть не мати цілісного вигляду та існувати в «розібраному» стані. Тому не варто критикувати Rockstar за те, що проєкт у розробці виглядає, як проєкт у розробці. Така сама ситуація не завадила іншим численним релізам, а згадані вже HOMM III і Thief II стали класикою своїх жанрів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Take-Two звільнила 600 працівників і закрила кілька неанонсованих ігор

take two

The Outer Worlds та Thief можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.thief

Чутки: GTA VI вийде до березня 2025 року

GTA 6

Digital Foundry: «PlayStation 5 Pro не матиме значних покращень»

ps5 pro

У Diablo IV додали коня, який коштує більше, ніж сама гра

2024 02 15 18 08 10 window

Take-Two Interactive продовжує чудово заробляти на GTA V та мобільних іграх

take two

Стали відомі номінанти премії The Steam Awards 2023

p.ua.steam awards main2023