[ОНОВЛЕНО] GTA VI вийде у 2023 році?

ОНОВЛЕННЯ: Видавництво Take-Two пояснило, що згаданий звіт стосувався лише проектів сторонніх студій, а не власних (хто дивився останній випуск PlayNews, той знає, що компанія планує випустити 93 за наступних 5 років). Тому репрезентативність цього документу стосовно GTA VI нульова, і зараз нема жодних очевидних натяків на те, коли нам чекати релізу.


Початкова новина: Аналітики переглянули фінансовий звіт Take-Two Interactive для комісії з цінних паперів та бірж США. Виявилося, що на період з квітня 2023 року до березня 2024 року компанія має витратити найбільшу до 2025 року суму грошей на маркетинг — 89 мільйонів доларів. Цікаво, що спочатку такий бюджет було виділено на 2023 фінансовий рік, але потім дати змінилися.

Аналітики кажуть, що зважаючи на такий бюджет, можна зробити висновок, що у цей період має статися вихід доволі масштабного релізу. Певна річ, мова йде про Grand Theft Auto VI. Раніше за даними показниками аналітики вирахували приблизну дату релізу Red Dead Redemption 2.

Раніше інсайдери вже повідомляли, що на вихід гри потрібно буде зачекати кілька років. Про це також говорив журналіст Джейсон Шраєр, а ще він заявив, що Grand Theft Auto VI буде не надто масштабною, але її будуть розширювати після релізу за допомогою контентних оновлень.

Читайте також

Роздача GTA V в EGS підвищила продажі гри і встановила нові рекорди Take-Two

grand theft auto iv gta 4

Як Take-Two поховала розробників Kerbal Space Program 2

Kerbal Space Program 2

Голова Take-Two Interactive розкритикував Google Stadia

google stadia

Take-Two планують випустити 93 гри за 5 років

Take-Two Interactive

Робоча атмосфера в офісах Rockstar Games помітно покращилася

Rockstar Games

Як розробники ігор День Дурня святкували

overwatch

В останньому оновленні GTA Online знайшли… мапу GTA VI

Grand Theft Auto VI

Про успіх Red Dead Redemption 2 та новий Bioshock у фінансовому звіті Take-Two Interactive

Red Dead Redemption 2

Популярне