На Indiegogo зібрали гроші на справжній світловий меч

На Indiegogo і Kickstarter з успіхом було профінансовано “справжній” світловий меч під назвою Starglow. Виглядає принада трохи не так ефектно як у фільмах, радше як перший, тонкий варіант шабель 1977 року, до того як Джордж Лукас “пофіксив” їх комп’ютерною графікою у подальших виданнях, але факт є фактом — це дійсно робочий варіант світлового меча, який позиціонується розробниками не як іграшка, а як дещо трохи крутіше.

Своїм головним досягненням інженери, що створили Starglow, вважають унікальну систему горіння, яка дозволяє зробити контрольовану лінію з вогню, що лишається строго фіксованої довжини. Такого ефекту вдалося досягти завдяки проходу вогню через спіраль. Корпус світлового меча зроблено з алюмінію (металевого або чорного кольорів), а до кожного меча додається запас спеціального палива на основі метанолу, якє за допомогою спеціальних домішків буде або зеленим, або синім. Інших кольорів наразі, на жаль, нема.

Одна “шабля” в залежності від варіанту коштує на Indiegogo від 189 до 289 доларів США — втім, це обмежена пропозиція. У вільному ж продажу за базовий світловий меч доведеться викласти щонайменше 279 доларів.

Цікаво, що це вже далеко не перша розробка цього напрямку. До того на Kickstarter були успішно профінансовані іграшкові мечі нового покоління WAAN і Kyberlight. Що ж стосується намагань зробити справжній світловий меч, яким можна було б дійсно повторити (на свою голову) щось із фільмів, найбільшим досягненням поки що став витвір YouTube-каналу the Hacksmith. Їхня дуже небезпечна і кремезна розробка впритул наблизилась до так званих протомечів, які у всесвіті “Зоряних війн” були першою ступінню розвитку подібної зброї.

Читайте також

Як технології змінюють кіно. Хромакей вже у минулому? (ПанКарпан)

Нового “Аватара” відклали. І не лише його

Avatar

Джаз-бенд записав альбом, присвячений Persona 5

Мультсеріал у всесвіті “Зоряних воєн” випустять у 2021 році

Star Wars: The Bad Batch

Імперія знову завдає удар у відповідь: “Зоряні війни” — лідер касових зборів у США

Комікс за мотивами заголовків: Florida Man — черговий успіх краудфандингу

Florida Man

Star Wars: Squadrons отримала нові подробиці

Star Wars: Squadrons

Джар Джар Бінкс повертається! Ну, майже…

Джар Джар Бінкс

Популярне