На Indiegogo зібрали гроші на справжній світловий меч

На Indiegogo і Kickstarter з успіхом було профінансовано “справжній” світловий меч під назвою Starglow. Виглядає принада трохи не так ефектно як у фільмах, радше як перший, тонкий варіант шабель 1977 року, до того як Джордж Лукас “пофіксив” їх комп’ютерною графікою у подальших виданнях, але факт є фактом — це дійсно робочий варіант світлового меча, який позиціонується розробниками не як іграшка, а як дещо трохи крутіше.

Своїм головним досягненням інженери, що створили Starglow, вважають унікальну систему горіння, яка дозволяє зробити контрольовану лінію з вогню, що лишається строго фіксованої довжини. Такого ефекту вдалося досягти завдяки проходу вогню через спіраль. Корпус світлового меча зроблено з алюмінію (металевого або чорного кольорів), а до кожного меча додається запас спеціального палива на основі метанолу, якє за допомогою спеціальних домішків буде або зеленим, або синім. Інших кольорів наразі, на жаль, нема.

Одна “шабля” в залежності від варіанту коштує на Indiegogo від 189 до 289 доларів США — втім, це обмежена пропозиція. У вільному ж продажу за базовий світловий меч доведеться викласти щонайменше 279 доларів.

Цікаво, що це вже далеко не перша розробка цього напрямку. До того на Kickstarter були успішно профінансовані іграшкові мечі нового покоління WAAN і Kyberlight. Що ж стосується намагань зробити справжній світловий меч, яким можна було б дійсно повторити (на свою голову) щось із фільмів, найбільшим досягненням поки що став витвір YouTube-каналу the Hacksmith. Їхня дуже небезпечна і кремезна розробка впритул наблизилась до так званих протомечів, які у всесвіті “Зоряних війн” були першою ступінню розвитку подібної зброї.

Читайте також

День Зоряних Війн 2021: Знижки на всіх основних платформах

Перевиданням Star Wars Knights of the Old Republic займаються Aspyr Media

Star Wars: Knights of the Old Republic

Disney запатентували майже справжній світловий меч

Огляд артбука Art of Star Wars: The Mandalorian

Art of Star Wars: The Mandalorian (Season One)

Почалася розробка нової Star Wars: Knights of the Old Republic. ЕА i BioWare до неї не причетні

Отримайте STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition безкоштовно та назавжди

Ubisoft Massive працює над грою за мотивами Star Wars

Star Wars

Майже Сіті 17: якби Львів був частиною Галактичної Імперії

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: