На Indiegogo зібрали гроші на справжній світловий меч

На Indiegogo і Kickstarter з успіхом було профінансовано “справжній” світловий меч під назвою Starglow. Виглядає принада трохи не так ефектно як у фільмах, радше як перший, тонкий варіант шабель 1977 року, до того як Джордж Лукас “пофіксив” їх комп’ютерною графікою у подальших виданнях, але факт є фактом — це дійсно робочий варіант світлового меча, який позиціонується розробниками не як іграшка, а як дещо трохи крутіше.

Своїм головним досягненням інженери, що створили Starglow, вважають унікальну систему горіння, яка дозволяє зробити контрольовану лінію з вогню, що лишається строго фіксованої довжини. Такого ефекту вдалося досягти завдяки проходу вогню через спіраль. Корпус світлового меча зроблено з алюмінію (металевого або чорного кольорів), а до кожного меча додається запас спеціального палива на основі метанолу, якє за допомогою спеціальних домішків буде або зеленим, або синім. Інших кольорів наразі, на жаль, нема.

Одна “шабля” в залежності від варіанту коштує на Indiegogo від 189 до 289 доларів США — втім, це обмежена пропозиція. У вільному ж продажу за базовий світловий меч доведеться викласти щонайменше 279 доларів.

Цікаво, що це вже далеко не перша розробка цього напрямку. До того на Kickstarter були успішно профінансовані іграшкові мечі нового покоління WAAN і Kyberlight. Що ж стосується намагань зробити справжній світловий меч, яким можна було б дійсно повторити (на свою голову) щось із фільмів, найбільшим досягненням поки що став витвір YouTube-каналу the Hacksmith. Їхня дуже небезпечна і кремезна розробка впритул наблизилась до так званих протомечів, які у всесвіті “Зоряних війн” були першою ступінню розвитку подібної зброї.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Kickstarter підкорює настілка про милих та непосидючих собак

Bark Avenue

Без особливостей і хиб — Огляд Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor

Фільми Джона Карпентера перетворили на настільні ігри

Halloween

Стрім Star Wars Jedi: Survivor… на ПК

star wars jedi survivor

“Найкращий не-ремейк року” — перші оцінки Star Wars Jedi: Survivor

jedi survivor header

Cистемні вимоги Star Wars Jedi: Survivor

star wars jedi survivor

Актор «Зоряних війн» та «Гаррі Поттера» Пол Грант несподівано пішов із життя

пол грант

Розробники Star Wars Jedi: Survivor хочуть зробити трилогію

star war jedi survivor

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: