Molfar Comics засипає передзамовленнями на манґу

Видавництво Molfar Comics продовжує радувати нас приємними новинами, у яких розповідає про початок передзамовлення не тільки на книгу «Світ гри Diablo», про яку детальніше за посиланням, а й на цілих три мальовані історії: «Книга магії з нуля. Том 4», «Дівчинка з того боку. Том 1» та «Наречена чаклуна. Том 1». Усі ці три видання відправляться у вашу особисту колекцію орієнтовно 24-27 липня.

«Книга магії з нуля» том 4 розповість про пригоди двох зовсім різних особистостей, які, незважаючи на свої протиріччя, пройдуть разом важкий шлях і стануть ближчими кожен до своєї цілі. Маленька дивовижна Відьмочка Нуль, що прагне віднайти загублену «Книгу Магії» і звіроподібний Найманець, який більше всього на світі прагне стати людиною, протистоятимуть Тринадцятому, щоб не дозволити йому знищити всью магію у світі героїв. Під час передзамовлення манґа коштуватиме всього 170 грн, замість 200 грн.

«Дівчинка з того боку. Том 1» перенесе вас у розділений навпіл світ, де Ззовні живуть чудернацькі істоти, чий дотик проклинає кожного, хто виявиться не обережним та підійде надто близько до химер, а Всередині мирно проводять час люди, займаючись своїми повсякденними справами. Проте, одного разу станеться те, чого не повинно було б бути. Дві протилежні душі зустрінуться посередині, знайдуть між собою спільну мову і розпочнуть свою маленьку історію. Придбати видання можна за 170 грн, замість 200 грн.

«Наречена чаклуна. Том 1» повідає історію 15-річної дівчинки Хаторі Чісе, яка опинилася на аукціоні для магів, чаклунів і науковців у вигляді товару на продаж. Коли її купує незбагненного віку чаклун, їй залишається лиш прожити безрадісне буття рабині… Проте, можливо її життя тільки розпочинається, а емоції і відчуття, що раніше були для неї чужими, прокинуться і нахлинуть на неї з незвіданою раніше силою. На період передзамовлення видання коштуватиме 175 грн, замість 210 грн.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Ігромаг» стартував передзамовлення на муркітливу настільну гру «Буп»!

Буп. Ігромаг

Стартувало передзамовлення настільної гри «Поклик Ктулху»

Поклик Ктулху

«Ігромаг» відкрив передзамовлення насичених чорним гумором настілок «Пекельний трамвай» і «Цинічні історії»

Цинічні історії

Відкрито передзамовлення манґи «Фантомна зона» від майстра жахів Джюнджі Іто

Фантомна зона

Відкрито передзамовлення настільної гри «Майстерня»

woodcraft

Стартувало передзамовлення п’ятого тому «Скотта Пілігрима»

Скотт пілігрим

Відкрито передзамовлення артбуку по серіалу «Любов, Смерть і Роботи»

Любов, Смерть і Роботи

«Нескінченна зима» наближається. «Ігромаг» відкрив передзамовлення базової гри та доповнення «Пращури»

Нескінченна зима

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: