Встигніть передзамовити «Маленьке містечко» та «Маленьку факторію». Відкриття нових жанрів для юних прихильників настілок

Видавництво «Ігромаг» сьогодні відкриває передзамовлення на дві настільні гри: «Маленьке містечко» та «Маленька факторія»

«Маленьке містечко» — це гра, де ви керуватимете робітниками, збираючи ресурси й активуючи та споруджуючи будівлі, щоб здобути звання найкращого архітектора. Робитимете ви це через розміщення тайлів та міплів, тож в якійсь формі перед вами невелике євро для юних прихильників настільних ігор.

«Маленьке містечко» це одна з тих ігор, що можуть запропонувати вам досвід реальної побудови крихітного міста через розміщення тайлів, а не тільки відправку робітників на виконання різного роду робіт. І в цьому її сильна сторона, адже так вона додає інтерактивності та варіативності в процес.

Вартість: 950 760 грн (на передзамовленні)
Кількість гравців: від 2 до 4
Час гри: 45 хвилин
Вік: від 10 років
Рейтинг BGG: 7.2
Складність: 1.9/5

У «Маленькій факторії» гравці намагатимуться сформувати власне господарство, яке згодом приноситиме прибуток. Це такий крихітний проєкт з наголосом на менеджменті ресурсів та побудові власного невеличкого рушія для ефективного перетворення одних ресурсів в інші. І всі ці операції ми проводитимемо звісно задля зростання вашого господарства.

Завдяки своєму компактному формату, невисокій складності, чарівливому візуалу та порівняно малій тривалості — це чудовий проєкт для гри з дітьми удома чи десь у парку. Він може стати вдалою стартовою сходинкою для знайомства із жанром побудови рушіїв і не встигне стомити новеньких своєю тривалістю.

Важливо зауважити, що це аж ніяк не зменшена у своїх масштабах версія «Маленького Містечка», а повністю самостійна гра з власною ідеєю та набором механік від того ж автора, який вирішив створити свою мініфраншизу.

Вартість: 500 400 грн (на передзамовленні)
Кількість гравців: від 2 до 4
Час гри: 45 хвилин
Вік: від 10 років
Рейтинг BGG: 6.4
Складність: 2/5

Замовити ці настільні ігри можна у крамниці «Ігромаг» уже сьогодні. Туть ви знайдете «Маленьке Містечко», а тут «Маленьку Факторію». А замовивши дві гри разом ви зможете зекономити навіть більше, адже набір коштує 1088 грн замість 1450 грн.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Final Fantasy XIV підкорюватиме серця фанатів настільних ігор

final fantasy 14 ttrpg

Ви готові потрапити у «Кримінальні хроніки»? «Ігромаг» відкрив передзамовлення!

Кримінальні хроніки головна

Спробуй сховатися від ксеноморфа. «Немезида» доступна до попереднього замовлення!

Немезида

Дуельна досконалість. Огляд настілки «Цезар»

Цезар

«Виноробство» незабаром повернеться. А разом з ним вийде ще й доповнення «Тоскана»!

Виноробство

Комікс «Ласун. Книга1» нарешті вийде українською!

Ласун

Return to Dark Tower отримає українську локалізацію!

return to dark tower

EA WRC вийде в листопаді цього року

ea sports wrc

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: