На Netflix відбулась прем’єра мінісеріалу «Відьмак: Кровне походження»

Сьогодні на Netflix відбулась прем’єра мінісеріалу по всествіту «Відьмака» — «Відьмак: Кровне походження». Серіал одразу на релізі отримав український дубляж та субтитри.

Події серіалу відбуваються за 1200 років до подій описаних у книгах та іграх по «Відьмаку». Вони висвітлюють катастрофічний катаклізм, який назвали «Сполученням сфер», появу першого відьмака та расу ельфів, які на той момент вже більше 1000 років воюють між собою. Головними героями історії стали 6 ельфів-вигнанців та дворфійка, які вирішили об’єднати свої сили, щоб виступити проти всемогутньої Імперії.

Критики вже встигли подивитися та висловити свої враження від мінісеріалу. Вони залишилися незадоволеними й критикують серіал за те, що автори розтратили потенціал, адже вони могли показати й розповісти набагато більше. На IMDB у серіала зараз рейтинг 3.2 з 10.

Але ви самі можете переконатися, чи справді серіал вийшов невдалим, чи критики все ж перебільшують, подивившись «Відьмак: Кровне походження» на Netflix. У серіалі всього лише 4 епізоди, загальна тривалість яких складає трохи менше 4 годин, то ж його перегляд забере у вас лише один чи два вечори.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Фільм «Щасливчик Ґілмор» отримає продовження від Netflix

p.ua.Щасливчик Ґілмор 1

Розробники Switch-ексклюзива Good Job! закрилися через банкрутсво

good job!

10 найкращих серіалів для підлітків на Netflix

сексуальне виховання

10 найпопулярніших фільмів на Netflix

action movies netflix

Історія Hades 2 не потребуватиме знайомства з першою частиною

hades 2

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Нова Rainbow Six вийшла на мобільних з мультяшною стилістикою та роуґлайт-елементами

Rainbow Six: SMOL

Більше не ексклюзив Netflix. Valiant Hearts: Coming Home все ж таки вийде на консолях

Valiant Hearts: Coming Home