web analytics

На PS5 нарешті з’явиться голосовий чат Discord

Компанія Sony повідомила, що вже через декілька тижнів користувачі PS5 зможуть спілкуватися з іншими гравцями або спільнотою через голосовий чат Discord безпосередньо з консолі, тобто без використання мобільної програми Discord і не залучаючи при цьому ПК. Спочатку ця можливість з’явиться у власників PS5 з Азії та Японії, а згодом стане доступною і у Європі, Новій Зеландії, Австралії, на Близькому Сході й, нарешті, в Америці.

Для того, щоб користувачі PS5 могли спілкуватися в голосовому чаті Discord, їм необхідно буде оновити консоль до останньої версії та зв’язати свої облікові записи PlayStation Network і Discord. Після цього в Game Base гравці зможуть одразу перейти до платформи, вибрати сервер і приєднатися до голосового каналу.

Також керівники Sony не забули і про інші соціальні мережі, якими активно користуються гравці. Було оголошено про створення Profile Share, який дасть змогу швидко й легко ділитися своїм профілем PlayStation Network у будь-якій програмі чи на платформі для обміну повідомленнями.

Ми прагнемо зробити так, щоб вам було якомога легше знаходити нових друзів і спільноти й спілкуватися з ними, незалежно від того, любите ви грати з друзями на PS5 чи в кросплейні ігри.

Також у Sony Interactive Entertainment розповіли, що після введення можливості спілкуватися через голосовий чат Discord цією функцією скористалися понад 290 мільйонів разів. Що ж, можна бути впевненими, що після оновлення кількість користувань голосовим чатом Discord стане значно більшою.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Bloodborne запустили на ПК через емулятор PlayStation 4

bloodborne

Digital Foundry сумніваються в спроможності PlayStation 5 емулювати PS3

xbox ps

У першому автомобілі від Sony не буде вбудованої PS5

Afeela

Джейсон Шраєр випадково зрадив відомого інсайдера

pyoro jason

Sony скоротила інвестиції в ігри для PS VR2

PS VR2

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation

Ігрові приставки для телевізорів: новий рівень розваг

Усе, що відомо про Astro Bot — головний реліз року від PlayStation Studios

astrobot