На створення головних героїв Assassin’s Creed Valhalla пішло цілих 2 роки

Минулого тижня у креативному просторі AB Library компанії AB Games пройшов ексклюзивний захід нового формату — Live Talk, присвячений нещодавньому блокбастеру від Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla.

Спершу слово взяли наші друзі із видавництва Mal’opus і спілки «Шлякбитраф». Вони розповіли про унікальні особливості українського видання артбука «Світ гри Assassin’s Creed Valhalla» (наш огляд),  труднощі, з якими зіткнулися при перекладі, та чимало пізнавальної інфломації, почерпнутої з книги.

Далі ми поспілкувалися з Євгеном Скачковим, одним із продюсерів гри. Почалося все з обговорення розробки accessibility-функцій для AC Valhalla і того, як ці додаткові налаштування допомагають грати в гру людям з вадами зору, слуху та моторики. А далі розмова плавно перетекла в обговорення минулого, теперішнього й майбутнього серії, улюблених частин, можливих сетингів та ідейного наповнення Assassin’s Creed.

Закінчувала зустріч бесіда з ключовим гостем події — Рафаелем Лакостом, старшим артдиректором Assassin’s Creed Valhalla. В інтерв’ю з Рафаелем ми дізналися, як він втілював свої творчі задуми під час роботи над AC Valhalla і що давалося найважче в ході координації роботи команди. Хоча над грою працювало аж 15 студій з усього світу, власне команда концепт-художників була досить малою, завдань було чимало, тож творчим керівникам слід було вміти вчасно зупиняти себе і своїх колег. Або навпаки працювати довше й шукати нові творчі рішення для тих чи інших елементів гри.  Наприклад, концептування та розробка дизайну Ейвор(а) зайняла цілих два роки!

Також Рафаель, як один із візіонерів гри, поділився з нами своїм досвідом проведення історичних та мистецьких досліджень, своїми методами пошуку натхнення та показав свою колекцію улюблених артбуків. Серед них роботи Франсуа Схьойтенa, Жанa Жиро та Реджі Луізеля. Окремо Рафаель відзначив сильний вплив на свою творчість робіт Хаяо Міядзакі, а відповідаючи на запитання наших глядачів, Рафаель зізнався, що його найулюбленіша гра серії – Assassin’s Creed Origins.

Повний запис усього заходу можна переглянути  ось тут.

А зовсім скоро команда AB Library анонсує  наступний Live Talk, тож підписуйтесь на їхні сторінки у соціальних мережах та YouTube-канал, щоби не проґавити чергову трансляцію.


Ну і так, придбати артбук «Світ гри Assassin’s Creed Valhalla» можна за цим посиланням.

Читайте також

Ubisoft розробила ШІ, який писатиме діалоги в нових іграх

Assassin's Creed Valhalla

В Assassin’s Creed Red можна буде зіграти за шінобі-африканця й самурая-жінку

assassin's creed red

Хороша гра від Ubisoft отримала українську локалізацію

rabbids

Команда Beyond Good & Evil 2 страждає від безрезультатних перепрацювань. Очільник студії вимушено покинув пост

Beyond Good and Evil 2

Ubisoft працюють над двома іграми Far Cry, одна з них буде мультиплеєрною

far cry

“Там нема нічого хорошого”: перші оцінки Forspoken

forspoken

Ubisoft стверджує, що анонсована 15 років тому гра все ще в розробці

intro 1621963901

Ubisoft здивована низькими продажами сиквела Mario + Rabbids

sparks of hope mario rabbids

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: