На TGS показали 15 хвилин Metal Gear Survive

Сьогодні на Tokyo Game Show компанія Konami показала аж 15 хвилин ігроладу Metal Gear Survive — кооперативного виживастика, який підтирається репутацією славетної серії. Видавець обіцяє, що нова гра не поступатиметься обсягами контенту MGS V: The Phantom Pain (хоча ми ж розуміємо, що 90% попередньої гри безсовісно передеруть)  і матиме цілу гору мап та місій. У поданому відео, наприклад, показано завдання, яке передбачає проникнення і оборону контрольної точки.

Четверо солдатів Снейка після вибуху Головної Бази у Ground Zeroes через кротовину перемістились в альтернативний світ, де висить вічний туман, а ворожі солдати перетворились на сліпих і тупих зомбаків. Впродовж усього відео нам демонструюсь, як працюють тутешні пересування, стелс, крафтинг, повальне фултонування і знущання над бідним баранчиком.

Показово, що наведена операція у Метару Ґіа Савайву закінчилася провалом. Втім, Konami напевне натяку не зрозуміла, і Metal Gear Survive з’явиться у продажу наступного року на ПК, PS4 та Xbox One.

 

Читайте також

Super Bomberman R перестане бути ексклюзивом Nintendo Switch

Super Bomberman R

Огляд Metal Gear Survive

Metal Gear Survive

PlayNews #320 — Warcraft III, Final Fantasy XV, Metal Gear Survive

У бажаючих випробувати Metal Gear Survive до виходу буде ще один шанс

Konami коротко показала ігроладні механіки Metal Gear Survive

Metal Gear Survive

PES 2018: ПК-версія більше не буде обрубком

Відеоогляд Pro Evolution Soccer 2017

International Superstar Soccer Deluxe, або коріння альтернативного футболу

Популярне