На TGS показали 15 хвилин Metal Gear Survive

Сьогодні на Tokyo Game Show компанія Konami показала аж 15 хвилин ігроладу Metal Gear Survive — кооперативного виживастика, який підтирається репутацією славетної серії. Видавець обіцяє, що нова гра не поступатиметься обсягами контенту MGS V: The Phantom Pain (хоча ми ж розуміємо, що 90% попередньої гри безсовісно передеруть)  і матиме цілу гору мап та місій. У поданому відео, наприклад, показано завдання, яке передбачає проникнення і оборону контрольної точки.

Четверо солдатів Снейка після вибуху Головної Бази у Ground Zeroes через кротовину перемістились в альтернативний світ, де висить вічний туман, а ворожі солдати перетворились на сліпих і тупих зомбаків. Впродовж усього відео нам демонструюсь, як працюють тутешні пересування, стелс, крафтинг, повальне фултонування і знущання над бідним баранчиком.

Показово, що наведена операція у Метару Ґіа Савайву закінчилася провалом. Втім, Konami напевне натяку не зрозуміла, і Metal Gear Survive з’явиться у продажу наступного року на ПК, PS4 та Xbox One.

 

Читайте також

Konami зненацька (пере)випустили Silent Hill 4: The Room у GOG

Silent Hill 4: The Room

Metal Gear Solid1-2 (та інша класика Konami) з’явились у GOG

Перші частини Metal Gear Solid знову прямують на ПК

metal gear solid 1

Ubisoft поновили права на Splinter Cell, а Crytek — на Crysis Wars

Splinter Cell: Blacklist

PES 2021 таки стане окремою грою

PES 2021

PES 2021 випустять у вигляді DLC

PES 2020

Новий Silent Hill? Дайте два!

Konami випустила Castlevania: Symphony of the Night на смартфонах

Популярне