На Unreal Engine 5 будуть працювати… машини від Volvo

Вітаю, панове: ми офіційно дожили до тих часів коли рушії відеоігор настільки вискотехнологічні що на них в найближчому часі почнуть працювати речі вже реального світу. Втім, мова не іде про щось занадто вже мегафантастичне — на основі мегауспішного рушія Unreal Engine від Epic будуть робити інтерфейс для взаємодії людини з навороченими технологіями новітніх високотехнологічних автівок. Шведський автоконцерн Volvo вже не перший в черзі, (адже творіння Epic можна буде вже цьогоріч побачити у пікапі Hummer EV), але за повідомленням видання The Verge, Volvo націлені на довготривале і взаємно прибуткове співробітництво з Epic Games.

Співробітництво буде націлено на створення HMI (human-machine interface). Що воно таке пояснив голова Volvo Cars з взамодії зі споживачами, Томас Стовічек:

Ця технологія дає нам змогу створювати інтерактивний, дійсно чіткої якості візуал з яким ми зможемо “гратись”, наслоюючи інформацію, створюючи реалістичні реконструкції там де потрібно і все таке інше.

У репортажі який було випущено на офіційному каналі Unreal Engine на YouTube представники Volvo вже кажуть що Unreal Engine 5 значно підвищив швидкості тестування певних процесів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Dove та Epic Games виступили проти сексуалізації жінок у відеоіграх

dove

Fortnite отримає рейтинговий режим

Fortnite

Apple виграли в суді проти Epic Games. Тепер уже остаточно

epic vs apple

Epic Games бачить своє майбутнє за метавсесвітом

epic games logo

Покрокову стратегію Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War безкоштовно роздають в Epic Games Store

warhammer 40,000 gladius relics of war

Отримайте Rising Storm 2: Vietnam та Filament безкоштовно та назавжди

rising storm 2 vietnam

Отримайте Warhammer 40,000: Mechanicus та Saturnalia безкоштовно та назавжди

warhammer 40k mechanicus

CDPR анонсували ремейк першого “Відьмака” на Unreal Engine 5

witcher remake

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: