На Unreal Engine 5 будуть працювати… машини від Volvo

Вітаю, панове: ми офіційно дожили до тих часів коли рушії відеоігор настільки вискотехнологічні що на них в найближчому часі почнуть працювати речі вже реального світу. Втім, мова не іде про щось занадто вже мегафантастичне — на основі мегауспішного рушія Unreal Engine від Epic будуть робити інтерфейс для взаємодії людини з навороченими технологіями новітніх високотехнологічних автівок. Шведський автоконцерн Volvo вже не перший в черзі, (адже творіння Epic можна буде вже цьогоріч побачити у пікапі Hummer EV), але за повідомленням видання The Verge, Volvo націлені на довготривале і взаємно прибуткове співробітництво з Epic Games.

Співробітництво буде націлено на створення HMI (human-machine interface). Що воно таке пояснив голова Volvo Cars з взамодії зі споживачами, Томас Стовічек:

Ця технологія дає нам змогу створювати інтерактивний, дійсно чіткої якості візуал з яким ми зможемо “гратись”, наслоюючи інформацію, створюючи реалістичні реконструкції там де потрібно і все таке інше.

У репортажі який було випущено на офіційному каналі Unreal Engine на YouTube представники Volvo вже кажуть що Unreal Engine 5 значно підвищив швидкості тестування певних процесів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Metallica, Біллі Айліш і Snoop Dogg з’являться у Fortnite

metallica

Town of Salem 2 та The Big Con можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

town of salem 2 II

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

The Outer Worlds та Thief можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.thief

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати метроїдванію Islets

islets

SEGA відмовляється від купи власних рушіїв на користь Unreal Engine

sonic

Valve затролила гендиректора Epic Games у діловій переписці стосовно комісії в Steam

Epic Games Steam vs

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Deus Ex: Mankind Divided та The Bridge

Deus Ex: Human Revolution