Na’Vi та Virtus.Pro все

Прихильники кіберспорту немало здивувалися, коли на The International 9 відібрали Natus Vincere. Українська організація останні кілька років була далеко не в найкращій формі, а тому не проходила кваліфікації на попередні International, цього року ситуація змінилась.

Команда Na’Vi непогано проявила себе у груповому етапі, де заробила кілька балів в іграх против фаворитів турніру, серед яких була команда Virtus.Pro. Не зважаючи на чудову гру в перший день, в наступні два результати Народженних Перемагати ставали дедалі гіршими, і хоч з турніру вони не вилетіли, але, на превеликий жаль вболівальників, довго там протриматися в них не вийшло. Virtus.Pro, у яких все не задалося з самого початку, під кінець групового етапу все ж змогли вибити собі місце у верхній сітці.

По завершенню групового етапу, ситуація була наступною: Ninjas in Pyjamas та Chaos Esports Club покинули турнір; PSG.LGD, OG, Vici Gaming, Evil Geniuses та решта фаворитів турніру, як і очікувалось, опинилися в верхній частині сітки, чим забезпечили собі більше шансів на вихід у гранд-фінал. У Na’Vi, на жаль, таких шансів не було, і вже в першому BO1 (гра до 1-ої перемоги) проти Mineski — українська організація покинула The International 9. По закінченню першого дня play-off, з турніру також вибили й колективи Alliance, Fnatic, та Keen Gaming.

Після групової стадії та трьох ігрових днів плей-оффу на найграндіознішому турнірі від Valve, відбувається наступне: PSD.LGD, Vici Gaming, Evil Geniuses та екс-чемпіони OG, які показують неймовірно хорошу гру, впевнено просуваються по верхній частині сітки до гранд-фіналу, в той час як, теж екс-чемпіони, Team Liquid та китайський колектив RNG тримають курс в фінал через нижню сітку, проте місце там лише для одного, а тому вже сьогодні одна з цих команд покине турнір.

В четвертий ігровий день вирішиться доля команди Team Secret, які з року в рік показують чудові результати протягом сезону, але коли діло доходить до The International, не доходять до фіналу. Крім того ми дізнаємося, чи пройдуть Newbee, Infamous та Mineski далі чи вже завершать ігровий сезон.

Чи слідкуєте ви за турніром? Хто ваш фаворит на перемогу? Можливо, якийсь колектив зможе зробити це вдруге? Залишайте свої думки в комментарях. Ми ж в свою чергу вболіваємо за чудову Доту, хоча нам й сумно, що турнір такого масштабу залишився без Na’Vi.

Читайте також

Скандал у Na’Vi, Warcraft III: Refunded, Silent Hill на великих екранах — PlayNews

Warcraft III: Reforged

Natus Vincere стали чемпіонами Rainbow Six Pro League

Команда Natus Vincere анонсувала лінійку ігрових поверхонь

Snapfire – новий герой Dota 2

Dota 2

DXRacer розпочала співпрацю з Virtus.pro

DXRacer

Призовий фонд турніру The International з Dota 2 знову б’є рекорди

Dota 2

ЗОНА51 та Razer розпочали змагання прогнозів, приурочене до The International 2018 (КОНКУРС)

Керівник Valve зізнався, що хотів провести восьмий The International у Києві

The International

Популярне