Na’Vi виграли свій перший матч на DreamHack Masters Spring 2020 – Europe

27 травня стартували перші матчі групи С в рамках турніру DreamHack Masters Spring 2020 – Europe. Відкривати групу випала честь Natus Vincere та Team Vitality, які закінчили свою зустріч рахунком 2-1 на користь “Народжених перемагати”.

Не зважаючи на свої невтішні результати на Road to Rio: CIS, Natus Vincere не поспішали показувати впевнених перемог та продовжували тримати своїх фанів в напрузі протягом всієї зустрічі.

Розпочавши свій перший матч на DreamHack, Natus Vincere програли першу карту, яку аналітики кіберспорту називають кращою в мап-пулі колективу. Певна річ, хлопці не дістають всі козирі з рукава у першому ж матчі, проте зустріч могла з легкістю закінчитись поразкою, адже програвши першу карту de_nuke, яку для матчу обрали Vitality, Na’Vi ледве не програли й другу — de_dust2, яку самі ж обрали у стадії вибору карт. Третьою, вирішальною ареною зустрічі колективів стала карта Overpass, на якій Natus Vincere показали більш впевнену гру та довели справу до кінця.

Результат матчу:

  • Vitality 16:8 Natus Vicere @de_nuke
  • Natus Vicere 16:14 Vitality @de_dust2
  • Natus Vicere 16:9 Vitality @de_overpass

Наступні матчі Na’VI на DreamHack пройдуть 28 та 29 травня, після чого ми дізнаємось хто покине групу, а хто пройде у наступний етап змагань.

Автор: Олександр Бойко

Читайте також

Edward повертається у CS:GO?

Найкращі моменти Natus Vincere на WePlay Clutch Island

Navi

Natus Vincere — переможці RMR турніру WePlay Clutch Island

S1mple

NaVi вийшли в ґранд фінал WePlay Clutch Island

NaVi помстилися за програш: підсумки групової стадії WePlay Clutch Island

Перебудувати гру за 24 години: Natus Vincere дають жару на WePlay Clutch Island

Natus Vincere покидають DreamHack Masters

HLTV оновили всесвітній рейтинг команд з CS:GO

Популярне