Na’VI вийшли в плей-оф DreamHack Masters Spring 2020 – Europe

Груповий етап турніру DreamHack Masters Spring 2020 – Europe підходить до свого логічного завершення. Практично всі головні матчі вже зіграні, що дозволяє зробити певні висновки стосовно наступного етапу змагань.

Відігравши свій третій матч у групі, команда Natus Vincere набрала 6 очок, що автоматично дає дорогу в плей-оф турніру, проте хто стане опонентом для “Народжених Перемагати” у наступному матчі — поки що невідомо.

Справа в тому, що в групі D залишилась остання пара команд, яка ще не зіграла свого третього матчу. Результати цієї зустрічі можуть дуже серйозно вплинути на позиції колективів, адже вихід з другого місця для Natus Vincere автоматично означає матч проти Heroic, а з третього — проти Astralis.

З Heroic наш колектив востаннє зустрічався ще у грудні 2019 року, в рамках турніру Epicenter. Тоді Na’Vi перемогли з рахунком 2-1, проте склад обох команд на той час був дещо інший — в Na’Vi ще грав словак Guardian, якого дещо згодом замінили на Perfecto, а в Heroic ще не відбулась заміна snappi та es3tag.

Варіант матчу проти Astralis для Natus Vincere виглядає більш перспективно, адже данці нещодавно підписали двох гравців в основний склад . Відтепер ростер Astralis складається з семи кіберспортсменів, що дозволяє організації робити заміни гравців, не змінюючи при цьому ігрових тактик команди.

Остання зустріч Na’Vi — Astralis відбулась в березні цього року в рамках Intel Extreme Masters: Katowice 2020. Тоді “Народжені Перемагати” будучи в піку своєї форми перемогли данців з рахунком 2-0.

Автор: Олександр Бойко

Читайте також

Битва десятиріччя: NAVI 2010 проти NAVI 2020

NaVi 2010 vs NaVi 2020: Українська організація влаштує двобій легендарних команд

Edward повертається у CS:GO?

Найкращі моменти Natus Vincere на WePlay Clutch Island

Navi

Natus Vincere — переможці RMR турніру WePlay Clutch Island

S1mple

NaVi вийшли в ґранд фінал WePlay Clutch Island

NaVi помстилися за програш: підсумки групової стадії WePlay Clutch Island

Перебудувати гру за 24 години: Natus Vincere дають жару на WePlay Clutch Island

Популярне