web analytics

На виставці Wholesome Direct 2024 анонсували нову українську гру Tukoni: Forest Keepers

Українські розробники з Dream Operator та художниця Оксана Була продовжують працювати над всесвітом Tukoni. Результатом їх роботи став анонс нової гри Tukoni Forest Keepers на виставці Wholesome Direct 2024.

Tukoni Forest Keepers («Туконі: Хранителі Лісу») — це мила і затишна пригодницька головоломка, дії якої розгортаються у чарівному лісі, в якому живуть духи лісу Туконі. Ці дивовижні істоти присвячують своє життя допомозі лісовим тваринам у їхніх повсякденних справах, забезпечуючи гармонію і мир у своєму затишному домі. Гра спирається на коротку гру «Туконі: Пролог», випущену в Steam у 2020 році, яка підкорила серця сотень тисяч гравців по всьому світі.

Основні особливості “Туконі: Хранителі Лісу”:

  • Захоплива казкова естетика. Зануртесь у чарівний намальований лісовий світ, натхненний добрим і природолюбним духом світу Туконі.
  • Плеяда дивовижних персонажів. Зустріньте дивовижних персонажів, кожен з яких має свої унікальні риси та милий характер.
  • Захопливі головоломки та міні-ігри. Розгадуйте головоломки та випробуйте себе в захопливих міні-іграх!
  • Душевна пригода для будь-якого віку. Завдяки чарівним образам та захопливому геймплею, «Туконі: Хранителі Лісу» дарують сімейний досвід, яким можуть насолоджуватись як батьки, так і діти.
  • Затишок з Туконі. Лінивий полудень чи прохолодний вечір — «Туконі: Хранителі Лісу» дарують затишну втечу у світ тепла та дива, ідеальний для відпочинку і насолоди простими радощами життя.

Dream Operator – це маленька незалежна ігрова студія з України, яка планує присвятити себе створенню захопливих ігор. Вона була заснована Олексієм Фурманом та Микитою Богдановим, двома друзями, які вже понад п’ять років разом створюють ігри та інтерактивні проєкти.

Ідея створити повноцінну гру у всесвіті Туконі була нашою мрією з моменту випуску «Туконі: Пролог» наприкінці 2020 року.

Ми планували розпочати pre-production гри на початку 2022 року, але змушені були відкласти його на понад рік через повномасштабне вторгнення.

— каже Олексій Фурман, засновник Dream Operator

Ми надзвичайно вдячні всім, хто грав, створював та ділився контентом на основі нашої гри «Туконі: Пролог» протягом останніх років. Якщо бути відвертими, коли ми випустили гру, понад три роки тому, ми не очікували такої вражаючої реакції. Любов гравців до нашої гри — один з найважливіших рушіїв нашої роботи сьогодні.

— додає Олексій

Студія Dream Operator планує випустити «Туконі: Хранителі Лісу» у 2025 році. Гра буде доступна на Steam та Epic Games Store, але можливі також релізи на інших платформах.

Для отримання додаткової інформації про «Туконі: Хранителі Лісу», відвідайте сторінку гри у Steam або стежте за Dream Operator у Twitter.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стартувало закрите тестування ультрареалістичного Ukrainian Fight Drone Simulator

ufds color

Майбутня підводна екшн гра Ocean Keeper від української студії RetroStyle Games отримала нове оновлення

p.ua.codename ocean keeper

Вийшла демо-версія української гри про повернення військового додому — Broken Life

p.ua.broken life

Врятуйте жителів світу Нанрас у новій українській візуальній новелі Heralds of the Avirentes

p.ua.heralds of the avirentes

Розробники SAND дали відповіді на найчастіші запитання

sand faq v02

Анонсовано українську гру Codename: Ocean Keeper — роуґлайк на дні океану

p.ua.codename ocean keeper

Call of Duty: Black Ops 6 буде відразу доступна в Game Pass

call of duty black ops 6 officially announced

Розпочалася реєстрація на KMAMK GT3 Sprint Championship 2024

10