На Watch Dogs Legion та ще кілька ігор Ubisoft доведеться зачекати

Ubisoft анонсувала, що третя частина Watch Dogs побачить світ не раніше наступного фінансового року, який розпочнеться у квітні 2020-го.

Про те, що Watch Dogs Legion, Gods & Monsters та Rainbow Six Quarantine перенесли стало відомо з фінансового звіту компанії. Причиною того, що майже готові до релізу ігри перенесли, стало бажання студії покращити майбутні ігри.

Ів Гіймо, виконавчий директор Ubisoft, у звіті зазначив, що невдалий реліз Ghost Recon: Breakpoint, відносно слабкі результати The Division 2 і перенесення трьох ААА-ігор негативно відбилися на фінансових очікуваннях студії.

У такому контексті ми вирішили перенести реліз Gods&Monsters, Rainbow Six Quarantine та Watch_Dogs Legion до наступного фінансового року. Хоч кожна з цих трьох ігор вже володіє достатньою індивідуальністю та високим потенціалом, ми хочемо, щоб наші команди мали більше часу на впровадження нововведень і бажаємо забезпечити гравцям найкращий досвід

Видавець також повідомив, що всі три гри будуть оптимізовані для консолей наступного покоління. Крім них до березня 2021 року видавець випустить ще дві AAA-гри. Skull & Bones не скасована і все ще в розробці, але, судячи з усього, вийде вже в 2022 році або пізніше.

Читайте також

Дорелізний стрім Watch Dogs: Legion

Immortals Fenyx Rising готується до релізу і пішла на золото

Immortals Fenyx Rising

Netflix спільно з Ubisoft почали роботу над серіалом Assassin’s Creed

Watch Dogs: Legion — Перші хвилини гри

Стрім Immortals Fenyx Rising Demo

Друїди, Париж і криваві бенкети — що чекатиме Assassin’s Creed Valhalla після релізу?

Rainbow Six Siege стане частиною Xbox Game Pass

А от і системні вимоги Assassin’s Creed Valhalla

Assassin's Creed Valhalla

Популярне