На Watch Dogs Legion та ще кілька ігор Ubisoft доведеться зачекати

Ubisoft анонсувала, що третя частина Watch Dogs побачить світ не раніше наступного фінансового року, який розпочнеться у квітні 2020-го.

Про те, що Watch Dogs Legion, Gods & Monsters та Rainbow Six Quarantine перенесли стало відомо з фінансового звіту компанії. Причиною того, що майже готові до релізу ігри перенесли, стало бажання студії покращити майбутні ігри.

Ів Гіймо, виконавчий директор Ubisoft, у звіті зазначив, що невдалий реліз Ghost Recon: Breakpoint, відносно слабкі результати The Division 2 і перенесення трьох ААА-ігор негативно відбилися на фінансових очікуваннях студії.

У такому контексті ми вирішили перенести реліз Gods&Monsters, Rainbow Six Quarantine та Watch_Dogs Legion до наступного фінансового року. Хоч кожна з цих трьох ігор вже володіє достатньою індивідуальністю та високим потенціалом, ми хочемо, щоб наші команди мали більше часу на впровадження нововведень і бажаємо забезпечити гравцям найкращий досвід

Видавець також повідомив, що всі три гри будуть оптимізовані для консолей наступного покоління. Крім них до березня 2021 року видавець випустить ще дві AAA-гри. Skull & Bones не скасована і все ще в розробці, але, судячи з усього, вийде вже в 2022 році або пізніше.

Читайте також

У всесвіті The Division випустять free-to-play та мобільну ігри

The Division 2

Завтра в Rainbow Six: Siege розпочнеться “Апокаліпсис”

Оновлення Watch Dogs: Legion перенесли на травень

watch-dogs-legion

Valiant Hearts: Чому так важливо в неї пограти | Історія розробки (Nikattica)

Останнє доповнення для Immortals Fenyx Rising вийде наступного тижня

Immortals Fenyx Rising

Ubisoft проведуть свою презентацію на E3 12 червня

Hyper Scape

Ubisoft створили канал з низкою шоу про ігри

gTV

Реліз першого DLC для Assassin’s Creed Valhalla перенесли

Assassin’s Creed Valhalla

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: