На Watch Dogs Legion та ще кілька ігор Ubisoft доведеться зачекати

Ubisoft анонсувала, що третя частина Watch Dogs побачить світ не раніше наступного фінансового року, який розпочнеться у квітні 2020-го.

Про те, що Watch Dogs Legion, Gods & Monsters та Rainbow Six Quarantine перенесли стало відомо з фінансового звіту компанії. Причиною того, що майже готові до релізу ігри перенесли, стало бажання студії покращити майбутні ігри.

Ів Гіймо, виконавчий директор Ubisoft, у звіті зазначив, що невдалий реліз Ghost Recon: Breakpoint, відносно слабкі результати The Division 2 і перенесення трьох ААА-ігор негативно відбилися на фінансових очікуваннях студії.

У такому контексті ми вирішили перенести реліз Gods&Monsters, Rainbow Six Quarantine та Watch_Dogs Legion до наступного фінансового року. Хоч кожна з цих трьох ігор вже володіє достатньою індивідуальністю та високим потенціалом, ми хочемо, щоб наші команди мали більше часу на впровадження нововведень і бажаємо забезпечити гравцям найкращий досвід

Видавець також повідомив, що всі три гри будуть оптимізовані для консолей наступного покоління. Крім них до березня 2021 року видавець випустить ще дві AAA-гри. Skull & Bones не скасована і все ще в розробці, але, судячи з усього, вийде вже в 2022 році або пізніше.

Читайте також

Ubisoft продовжує дарувати ігри!

У Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint пройдуть безкоштовні вихідні

Ghost Recon Breakpoint

Вийшов трейлер кросовера Splinter Cell та Ghost Recon Breakpoint

Ghost Recon Breakpoint

Сем Фішер повертається… у Ghost Recon Breakpoint

Splinter Cell

У Assassin’s Creed: Odyssey пройдуть безкоштовні вихідні

Assassin's Creed Odyssey

Коронавірус вплинув і на роботу Ubisoft

ubisoft

Ubisoft продає свої ігри зі знижками у Steam

ubisoft

У Uplay влаштували весняний розпродаж

Популярне