На Watch Dogs Legion та ще кілька ігор Ubisoft доведеться зачекати

Ubisoft анонсувала, що третя частина Watch Dogs побачить світ не раніше наступного фінансового року, який розпочнеться у квітні 2020-го.

Про те, що Watch Dogs Legion, Gods & Monsters та Rainbow Six Quarantine перенесли стало відомо з фінансового звіту компанії. Причиною того, що майже готові до релізу ігри перенесли, стало бажання студії покращити майбутні ігри.

Ів Гіймо, виконавчий директор Ubisoft, у звіті зазначив, що невдалий реліз Ghost Recon: Breakpoint, відносно слабкі результати The Division 2 і перенесення трьох ААА-ігор негативно відбилися на фінансових очікуваннях студії.

У такому контексті ми вирішили перенести реліз Gods&Monsters, Rainbow Six Quarantine та Watch_Dogs Legion до наступного фінансового року. Хоч кожна з цих трьох ігор вже володіє достатньою індивідуальністю та високим потенціалом, ми хочемо, щоб наші команди мали більше часу на впровадження нововведень і бажаємо забезпечити гравцям найкращий досвід

Видавець також повідомив, що всі три гри будуть оптимізовані для консолей наступного покоління. Крім них до березня 2021 року видавець випустить ще дві AAA-гри. Skull & Bones не скасована і все ще в розробці, але, судячи з усього, вийде вже в 2022 році або пізніше.

Читайте також

Uplay проводить святковий розпродаж з рекордною знижкою на The Division 2

Ubisoft створює нових «Героїв» — але це автошахи на 100 гравців

Assassin’s Creed виповнилося 12 років

Natus Vincere стали чемпіонами Rainbow Six Pro League

Ubisoft почала тизерити нову частину Splinter Cell?

Оприлюднено системні вимоги Ghost Recon: Breakpoint

Ghost Recon Breakpoint

Продюсер Assassin’s Creed — Андрій Ланге. Про старі та нові проекти Ubisoft

Продюсер Assassin's Creed — Андрій Ланге. Про старі та нові проекти Ubisoft

Нову The Settlers відкладено до 2020 року

The Settlers

Популярне