Набір рідкісних карт Pokémon збираються продати за 300 000 $

Pokémon — друга за популярністю фізична карткова гра в світі після Magic: The Gathering. А де колекційні картки, там і постійно продажі, обміни та полювання за особливо рідкісними екземплярами. Ажіотаж і спекуляції ― два головних слова, що змушують ринок карток покемонів шаленіти й тішити скаженими сумами в заголовках. Heritage Auctions, той самий аукціон, що в березні цього року продавав рідкісну Nintendo Play Station приблизно за 360 000 $, пропонує запакований пакунок з першим лімітованим виданням карток Pokémon. Доаукціонні торги поки що зупинилися на позначці в 260 000 $ (у урахуванням всіх зборів  це взагалі аж 312 000 $), а підсумкові відбудуться 19-22 листопада в Техасі.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Logic (@logic)

Цікаве на цьому не закінчується. 27 жовтня купка «спекулянтів» зібралася для угоди за посередництва достатньо відомого крипто-трейдера JBTheCryptoKing на суму 375 000 $. Саме в стільки оцінили нерозкриту коробку карт першого видання. Щоправда, купівля зірвалася щойно виявилося, що коробка насправді була перепакована й містила лише дешеві картки.

Зазвичай, окремі картки, виставлені на продаж, оцінюються сторонньою організацію для того, аби підтвердити їхню справжність. Але це не так просто зробити з наборами, що були запаковані на Wizards of the Coast ще в 90-их. Натомість їх достатньо просто перепакувати, насипавши туди дешевого «непотребу», що й відбулося з JBTheCryptoKing.

Повертаючись до Heritage Auctions й пакунка, за який збираються отримати понад 300 000 $: про нього говорять лише те, що його не було розпаковано. Отже, усі карти, цілком ймовірно, є в ідеальному стані.

Читайте також

Усе дістало і хочеться спокою? Тоді ось вам ASMR від Пікачу

Кому потрібні Покемони? Серія ігор Pokémon для чайників (Rendaros UA)

Аніме затримуються через пандемію. Одразу всі.

Тепер покемонів можна легко ловити навіть з дивану

Pokemon Go

Кому потрібен той день Святого Валентина, якщо є День Покемонів?

Pokemon Day

Nintendo викрили користувача, який зливав інформацію про нову Pokemon

Nintendo

Благодійник Пікачу ховатиметься у капелюсі з One Piece

Pokemon Pikachu

Новинки всесвіту Pokémon: що анонсували на щорічній прес-конференції

Pokémon Sleep

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: