Nacon робить першу гру-виживастик по Термінатору: що показали в тизері

Французкому видавцю ігор Nacon було мало того що RoboCop: Rogue City (який розробляє для них польска студія Teyon) виглядає чудово на стадії першого ігроладного трейлеру, тому вони вирішили анонсувати ще одну гучну ліцензовану гру по популярній франшизі. І теж про кіборгів. Terminator Survival Project (очевидно робоча назва) буде першою грою у франшизі в жанрі survival і тут так і хочеться додати: survival horror. Якщо ви думаєте що Термінатор і горор це не сильно споріднені речі, то мабуть давно не передивлялися перший фільм. Втім, поки що вистачить і першого тизеру нової гри:

Одже, за 20 секунд тизеру встигли показати чимало. Перше що кидається в очі: дорослий рейтинг від 18 від PEGI, а також сонцезахисні окуляри, що вони підозріло схожі на такі Сари Коннор з другого фільму франшизи, “Термінатор 2: Судний день” (Terminator 2: Judgment Day). Певна імовірність що грати доведеться за Сару існує, адже саме жіноче прискорене дихання ми чуємо у чийомусь підвалі та/або гаражі. Окрім гільз від дробовика можна звернути увагу на розбите вікно: малоймовірно, що його розбив термінатор, скоріше за все гравцю теж доведеться поламати чимало перешкод щоб бодай тимчасово сховатися.

Схованка може бути ненадійною, як показує поява ендоскелета термінатора моделі Т-800 який одним впевненим рухом відкриває важкі ворота. Асоціацію з першим фільмом одразу підкреслюють дві деталі: досить-таки не новий вуличний ліхтар і щось, що догорає на тлі хромованого скелету. Далі тизер перемикає увагу фактично повністю на модель Термінатора і не дарма, бо це практично ідеальний і максимально деталізований скелет з першого фільму. Про участь Арнольда Шварценеґґера в проєкті наразі ще не повідомляється (коли і якщо це буде зроблено, скоріше за все це буде гарний анонс в стилі того який зробили Пітеру Веллеру в трейлері RoboCop: Rogue City), однак знавці одразу ж помітять натяк що скоріше за все без Арні не обійдеться. Річ у тім, що оригінальний череп Термінатора у фільмах є досить точним анатомічним перенесенням черепа самого Шварценеґґера яке зробив під час зйомок першого фільму легендарний майстер спецефектів Стен Вінстон. У випадках коли не вдалося хоча б ліцензувати зовнішність Шварценеґґера у ендоскелетів завжди трохи інша форма голови і щелепи, в той час як тут ми бачимо точну копію.

Ще дещо цікаве зі світу ліцензування ми бачимо в останньому, титровому кадрі тизеру: для створення гри Nacon мають авторські права на елементи обох перших фільмів франшизи (які часто “гуляють” поодинці через те що фільми були зроблені різними студіями і випущені різними дистриб’юторами).

Коли вийде гра, звісно ж, ніхто ще не анонсує: хоча copyright стоїть на 2022 рік, скоріше за все він розповсюджується на цей конкретний тизер.

Читайте також

Помер актор кіно та відеоігор Ерл Боен

The Terminator

Вчені навчили штучний інтелект вбивати тарганів лазером

The Terminator

Перший ігроладний трейлер RoboCop: Rogue City радує фанатів франшизи

Пітер Веллер

Test Drive Unlimited: Solar Crown відклали на наступний рік

Test Drive Unlimited Solar Crown

Перегони та бджоли: у EGS триває розпродаж ігор від Nacon

Werewolf: The Apocalypse — Earthblood

Nacon знову за своє: The Sinking City вкотре повернулася у Steam

The Sinking City

Так низько не падала навіть ЕА: історія конфлікту Frogwares та Nacon

The Sinking City

Netflix працює над оригінальним аніме про Термінатора

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: