Надія є! PvE-режим за участі творців Silent Hill повертається у World of Tanks

Уже вкотре київська студія Wargaming береться показати всім, що у World of Tanks є місце не тільки для звичного мультиплеєру, а й також для різноманітних PvE-розваг. Минулорічний гелловінський режим “Мирний-13” (до якого доклалися творці Silent Hill — художник Масахіро Іто та композитор Акіра Ямаока) неабияк сподобався гравцям, ставши одним із найуспішніших внутрішньоігрових заходів, тому розробники підготували продовження історії.

Гравцям доведеться повернутися у засекречене місто Мирний-13, розгадати таємницю руйнівного інциденту та знову зійтися в бою з цілою купою моторошних танків (більшості з яких у “звичайній” грі ви не побачите) і Невразливим. Щоправда, якщо минулого разу ми могли лише тікати від цього залізного страховиська, то тепер у нас буде змога дати йому відсіч. У нас у прямому сенсі з’явилася надія на перемогу… завдяки старанням однойменної дослідниці. Власне, тому й режим називається тепер “Мирний: Надія”.

Усього битва у «Мирний: Надія» складається з трьох фаз на найнижчому рівні складності, або з чотирьох на середньому або високому. Перших три проходять за знайомою схемою —  команда з 5 гравців вбиває божевільних танків-ботів, збирає з них таємничий миріум, заряджає портальний пристрій “Волот” і тікає від Невразливого. А от четвертий рівень — це повноцінна битва з босом, яку взагалі не очікуєш побачити у World of Tanks, настільки незвичні враження вона дарує. А, ну і ще дійти до четвертої фази варто бодай для того, щоби почути в дії ось цю композицію:

Дізнатися історію про те, як непереможний монстр став вразливим, можна буде за допомогою колекційних предметів події: плівок з даними. Усього їх вісім, на кожній з яких знаходиться важлива інформація про Невразливого. Усі плівки були зашифровані, і гравцям потрібно буде заробити спеціальні ключі для їх розшифровки, здобуваючи їх за перемогу в режимі та виконання окремих завдань. Найсміливіші командири, яким вдасться розшифрувати всі вісім плівок, отримають нагороду американський важкий преміум-танк VII рівня King Tiger (Захоплений), а також ексклюзивний 3D-стиль до нього, Nox Tenebris.

Загалом приємно спостерігати, як Wargaming Kyiv практично одноосібно освіжує звичний ігролад своїми PvE-режимами та пропонує щоразу більше ігроладних механік з використанням штучного інтелекту (що теж є повністю київською розробкою). Такі регулярні експерименти — досить дієвий спосіб кілька разів на рік не лише повертати старих гравців, а й залучати тих, кому звичний танковий ґеймплей просто не заходить. Тому навіть якщо ви й раніше ігнорували World of Tanks, спробувати режим “Мирний: Надія” все ж варто. До того ж він зі старту матиме українську локалізацію.

Ну і ясна річ, ми неодмінно покажемо вам цей режим у дії на стрімі, адже “Мирний: Надія” буде доступний з 28 жовтня по 11 листопада. Тому стежте за анонсами!

Читайте також

Русня деградує від неправильних ігор та кінець хмарного ґеймінгу (Game Story)

pw gn

Нова Лариса Крофт, повернення Макса Пейна та BAFTA | Ігрові ню(д)си від Nikattica

gaming news 2 play ua

Wargaming припиняє роботу в Росії та Білорусі… але є нюанс

World of Tanks

Арнольд Шварценеґґер очолить “Новорічний наступ” у WoT [трейлер]

Арнольд

Стрім геловінського режиму “Мирний: Надія” (World of Tanks)

Гурт Sabaton випустив кліп, присвячений новій події у World of Tanks

WoT Sabaton

World of Tanks виповнилося 11 років: деталі останнього патчу та роздача подарунків

World of Tanks

Оголошено компанії, які завітають на Gamescom 2021

gamescom

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: