Надія є! PvE-режим за участі творців Silent Hill повертається у World of Tanks

Уже вкотре київська студія Wargaming береться показати всім, що у World of Tanks є місце не тільки для звичного мультиплеєру, а й також для різноманітних PvE-розваг. Минулорічний гелловінський режим “Мирний-13” (до якого доклалися творці Silent Hill — художник Масахіро Іто та композитор Акіра Ямаока) неабияк сподобався гравцям, ставши одним із найуспішніших внутрішньоігрових заходів, тому розробники підготували продовження історії.

Гравцям доведеться повернутися у засекречене місто Мирний-13, розгадати таємницю руйнівного інциденту та знову зійтися в бою з цілою купою моторошних танків (більшості з яких у “звичайній” грі ви не побачите) і Невразливим. Щоправда, якщо минулого разу ми могли лише тікати від цього залізного страховиська, то тепер у нас буде змога дати йому відсіч. У нас у прямому сенсі з’явилася надія на перемогу… завдяки старанням однойменної дослідниці. Власне, тому й режим називається тепер “Мирний: Надія”.

Усього битва у «Мирний: Надія» складається з трьох фаз на найнижчому рівні складності, або з чотирьох на середньому або високому. Перших три проходять за знайомою схемою —  команда з 5 гравців вбиває божевільних танків-ботів, збирає з них таємничий миріум, заряджає портальний пристрій “Волот” і тікає від Невразливого. А от четвертий рівень — це повноцінна битва з босом, яку взагалі не очікуєш побачити у World of Tanks, настільки незвичні враження вона дарує. А, ну і ще дійти до четвертої фази варто бодай для того, щоби почути в дії ось цю композицію:

Дізнатися історію про те, як непереможний монстр став вразливим, можна буде за допомогою колекційних предметів події: плівок з даними. Усього їх вісім, на кожній з яких знаходиться важлива інформація про Невразливого. Усі плівки були зашифровані, і гравцям потрібно буде заробити спеціальні ключі для їх розшифровки, здобуваючи їх за перемогу в режимі та виконання окремих завдань. Найсміливіші командири, яким вдасться розшифрувати всі вісім плівок, отримають нагороду американський важкий преміум-танк VII рівня King Tiger (Захоплений), а також ексклюзивний 3D-стиль до нього, Nox Tenebris.

Загалом приємно спостерігати, як Wargaming Kyiv практично одноосібно освіжує звичний ігролад своїми PvE-режимами та пропонує щоразу більше ігроладних механік з використанням штучного інтелекту (що теж є повністю київською розробкою). Такі регулярні експерименти — досить дієвий спосіб кілька разів на рік не лише повертати старих гравців, а й залучати тих, кому звичний танковий ґеймплей просто не заходить. Тому навіть якщо ви й раніше ігнорували World of Tanks, спробувати режим “Мирний: Надія” все ж варто. До того ж він зі старту матиме українську локалізацію.

Ну і ясна річ, ми неодмінно покажемо вам цей режим у дії на стрімі, адже “Мирний: Надія” буде доступний з 28 жовтня по 11 листопада. Тому стежте за анонсами!

Читайте також

Українські гравці World of Tanks нарешті можуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Українські гравці World of Tanks зможуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Русня деградує від неправильних ігор та кінець хмарного ґеймінгу (Game Story)

pw gn

Нова Лариса Крофт, повернення Макса Пейна та BAFTA | Ігрові ню(д)си від Nikattica

gaming news 2 play ua

Wargaming припиняє роботу в Росії та Білорусі… але є нюанс

World of Tanks

Арнольд Шварценеґґер очолить “Новорічний наступ” у WoT [трейлер]

Арнольд

Стрім геловінського режиму “Мирний: Надія” (World of Tanks)

Гурт Sabaton випустив кліп, присвячений новій події у World of Tanks

WoT Sabaton

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: