«На*** китайців»: творець God of War відмовився від $100 млн Tencent

Девід Джаффе, творець God of War і Twisted Metal, відмовився розробляти гру для Tencent, бюджет якої міг скласти щонайменше 100 млн доларів. Про це ігротворець розповів у подкасті Sacred Symbols+.

Нагадуємо, що Tencent — найбільше ігрове видавництво світу, яке має досить тісні взаємини з урядом Китаю. Окрім власних видавничих потужностей, Tencent також має значну фінансову присутність на західному ігровому ринку: Tencent повністю володіє Riot Games, має 40% акцій Epic Games, а також міноритарні пакети в Activision, Platinum Games, батьківській компанії PUBG Corp, Ubisoft та багатьох інших.

Причиною відмови Джаффе стало його небажання будь-яким чином співпрацювати з китайською компанією, зважаючи на дії уряду. Мовляв, у Китаї поліція безкарно чіпляється до громадян, і якщо хто наважиться відкрито написати в мережі щось у бік поліції чи уряду, то не відомо, де цю людину знайдуть наступного дня. І це не кажучи про винищення уйґурського населення. Коротше, прояви зневаги Джаффе до Китаю були яскравими та промовистими.

Як це часто буває, спільнота почала казати, що ніякої 100-мільйонної угоди з Tencent у нього не було й Джаффе все це вигадав, щоби хоч якось привернути до себе увагу, позаяк ігротворчих здобутків у нього нема давно. У відповідь на це Джаффе виклав скрін одного з листів упродовж цих перемовин.

Наразі Девід Джаффе відійшов від активної роботи в ігротворенні, востаннє працювавши творчим консультантом у польській студії Movie Games. Тепер він більше уваги зосередив на стрімах та розвиткові свого YouTube-каналу. Втім, подекують, що Джаффе може бути певним чином причетним до екранізації Twisted Metal, над якою Sony Pictures працює спільно зі стрімінговим сервісом Peacock.

Читайте також

Чутки: Ігролад неанонсованої мобільної Need For Speed злили в мережу

Need for Speed

Розробник God of War Ragnarök запевнив, що гра вийде в 2022 році

God of War Ragnarök

God of War показав найкращий старт серед ексклюзивів PlayStation на ПК

God of War

Disney випустять MMORPG у всесвіті «Аватар»

avatar reckoning

Попереднє завантаження God of War для ПК розпочнеться сьогодні

God of war

У PS Store знайшли дату релізу God of War Ragnarok

god war ragnarok kratos character growth atreus hunting

Steam заборонили у Китаї

steam china

Оголошено системні вимоги God of War на ПК

God of War

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: