«На*** китайців»: творець God of War відмовився від $100 млн Tencent

Девід Джаффе, творець God of War і Twisted Metal, відмовився розробляти гру для Tencent, бюджет якої міг скласти щонайменше 100 млн доларів. Про це ігротворець розповів у подкасті Sacred Symbols+.

Нагадуємо, що Tencent — найбільше ігрове видавництво світу, яке має досить тісні взаємини з урядом Китаю. Окрім власних видавничих потужностей, Tencent також має значну фінансову присутність на західному ігровому ринку: Tencent повністю володіє Riot Games, має 40% акцій Epic Games, а також міноритарні пакети в Activision, Platinum Games, батьківській компанії PUBG Corp, Ubisoft та багатьох інших.

Причиною відмови Джаффе стало його небажання будь-яким чином співпрацювати з китайською компанією, зважаючи на дії уряду. Мовляв, у Китаї поліція безкарно чіпляється до громадян, і якщо хто наважиться відкрито написати в мережі щось у бік поліції чи уряду, то не відомо, де цю людину знайдуть наступного дня. І це не кажучи про винищення уйґурського населення. Коротше, прояви зневаги Джаффе до Китаю були яскравими та промовистими.

Як це часто буває, спільнота почала казати, що ніякої 100-мільйонної угоди з Tencent у нього не було й Джаффе все це вигадав, щоби хоч якось привернути до себе увагу, позаяк ігротворчих здобутків у нього нема давно. У відповідь на це Джаффе виклав скрін одного з листів упродовж цих перемовин.

Наразі Девід Джаффе відійшов від активної роботи в ігротворенні, востаннє працювавши творчим консультантом у польській студії Movie Games. Тепер він більше уваги зосередив на стрімах та розвиткові свого YouTube-каналу. Втім, подекують, що Джаффе може бути певним чином причетним до екранізації Twisted Metal, над якою Sony Pictures працює спільно зі стрімінговим сервісом Peacock.

Читайте також

Автор God of War: Ragnarok хоче створити нову Castlevania

Castlevania Advance Collection

Кратос — ігрове втілення УКРАЇНИ? НЕ огляд God of War: Ragnarök БЕЗ СПОЙЛЕРІВ після 10 годин (Артем Лис)

god of war ragnarok thumb 4 3

Стрім God of War Ragnarök

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök — релізний трейлер українською

God of War Ragnarök

God of War Rаgnarök — найкраща гра року?

photo 2022 11 03 21 31 29

Кратос не добиратиме слів: God of War Ragnarök отримала віковий рейтинг Mature 17+

God of War: Ragnarök

Тривалість God of War Ragnarök буде десь такою ж, як у попередниці. А от вага збільшиться вдвічі

God of War

MAL’OPUS відкрили передзамовлення на «God of War: Перекази й легенди»

god of war

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: