«На*** китайців»: творець God of War відмовився від $100 млн Tencent

Девід Джаффе, творець God of War і Twisted Metal, відмовився розробляти гру для Tencent, бюджет якої міг скласти щонайменше 100 млн доларів. Про це ігротворець розповів у подкасті Sacred Symbols+.

Нагадуємо, що Tencent — найбільше ігрове видавництво світу, яке має досить тісні взаємини з урядом Китаю. Окрім власних видавничих потужностей, Tencent також має значну фінансову присутність на західному ігровому ринку: Tencent повністю володіє Riot Games, має 40% акцій Epic Games, а також міноритарні пакети в Activision, Platinum Games, батьківській компанії PUBG Corp, Ubisoft та багатьох інших.

Причиною відмови Джаффе стало його небажання будь-яким чином співпрацювати з китайською компанією, зважаючи на дії уряду. Мовляв, у Китаї поліція безкарно чіпляється до громадян, і якщо хто наважиться відкрито написати в мережі щось у бік поліції чи уряду, то не відомо, де цю людину знайдуть наступного дня. І це не кажучи про винищення уйґурського населення. Коротше, прояви зневаги Джаффе до Китаю були яскравими та промовистими.

Як це часто буває, спільнота почала казати, що ніякої 100-мільйонної угоди з Tencent у нього не було й Джаффе все це вигадав, щоби хоч якось привернути до себе увагу, позаяк ігротворчих здобутків у нього нема давно. У відповідь на це Джаффе виклав скрін одного з листів упродовж цих перемовин.

Наразі Девід Джаффе відійшов від активної роботи в ігротворенні, востаннє працювавши творчим консультантом у польській студії Movie Games. Тепер він більше уваги зосередив на стрімах та розвиткові свого YouTube-каналу. Втім, подекують, що Джаффе може бути певним чином причетним до екранізації Twisted Metal, над якою Sony Pictures працює спільно зі стрімінговим сервісом Peacock.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Гендиректор Pocketpair вважає, що Tencent копіює Palworld

Palworld

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Минулий фінансовий рік став невтішним для Remedy попри успіх Alan Wake 2

alan wake 2 control

Alan Wake 2 має найкращі темпи продажів з усіх ігор Remedy. Але досі не окупився

alan wake

“Історія, яку запам’ятовуєш” – критики позитивно оцінили Banishers: Ghosts of New Eden

banishers ghosts of new eden

Tencent працює над мобільною адаптацією Elden Ring, мріючи про власний Genshin Impact

ELDEN RING

Sony розповіла про стан екранізацій God of War i Horizon Zero Dawn

top10playstationexclusives

Яку ігрову франшизу Sony ви вважаєте найкращою?