Досі не бачені мапи, моделі, PSD та VMF файли: Ентузіаст злив купу ассетів з проєктів Valve

Анонім під псевдонімом Leakerwanderer поділився зі спільнотою внутрішніми даними компанії Valve. У архівах були файли таких ігор як Half-Life 2 (у тому числі Episode 1, 2 та Deathmatch), Counter Strike: Source, Day of Defeat: Source, Portal та Team Fortress 2. Для останньої назбиралося злитих файлів на 61 гігабайт, що прокоментував відомий у спільноті блогер Richter Overtime:

Донині ніким не бачені мапи, моделі, PSD та VMF файли, там майже усе. Як тільки спільнота повністю вивчить витік даних (61 гігабайт), то про гру стане відомо так багато, що більше просто не буде що зливати про TF2.

Вирізаний контент, покинуті та ранні версії напрацювань, що були втілені інакше, — наразі усе це вивчає спільнота.

Leakerwanderer розповів на Discord-сервері (де й опублікував злиті дані), що він притримував ці файли ще із 2016 року та мав навіть погрози, котрі зупиняли його протягом довгого часу від публікації цих асетів.

Наразі через завеликий наплив на Discord сервер із файлами витоків та небажання розповсюджувати файли, адміністрація обмежила новим учасникам можливість приєднуватися до серверу, тому ентузіастам буде значно складніше дістати ці файли.

Останнє оновлення Team Fortress 2 мало на меті дати спільноті інструменти для полегшення створення власного контенту, тому, імовірно, витік даних у свою чергу також допоможе творцям модифікацій пришвидшити розробку їхніх проєктів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Team Fortress 2 побила рекорд онлайну й перегнала Apex Legengds у ТОП-5 Steam

Team Fortress 2

Half-Life 2: Episode One отримала VR-версію

Half-Life

Орвел пишався б ними. Тоталітаризм та антиутопії в іграх (Артем Лис)

Тоталітаризм thumbnail 2 1

Half-Life 2 запустили на Switch через Portal

Half-Life 2

Підсумки Nintendo Direct Mini

NieR: Automata

Шанувальники Team Fortress 2 власноруч зробили в грі подію на підтримку України

Team Fortress 2

Час робити Portal 3! Навіть якщо цим займеться не Valve

2011 portal 2 game 1920x1080

Half-Life 2 вперше за довгий час отримає оновлення

Half-Life

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: