Найголовніше про самітну кампанію у Titanfall 2

Після двох років розробки, Respawn Entertainment нарешті готові до релізу Titanfall 2. Вихід гри планується 28 жовтня, а зараз розробники вирішили трохи підігріти наше очікування порцією нової інформації щодо самітної кампанії.

На етапі розробки концепту синґлової кампанії у такому динамічному шутері як Titanfall, розробники вирішили задати собі запитання — “як залишити гравця наодинці і не дати заснути при проходженні сюжету?”. Відповідь вони знайшли у взаємодії Пілотів та Титанів і їх можливостей, розповісти їх історію ґеймерам.

CERV

Що ж чекає на нас у кампанії Titanfall 2?

  • Різноманітні способи пізнавання ігрового світу.

У яскравому та веселому шутері важко зробити дійсно цікавий сюжет (колись це вдавалось Call of Duty, але то було колись), адже наявність постійної стрілянини та армій ворогів якось відволікає від дослідження світу та пошуку додаткової інформації. Проте Titanfall 2 обіцяє гравцям можливість як вдосталь настрілятись, так і більш ґрунтовніше ознайомитися з ігровим всесвітом. Грати має бути однаково цікаво як за Пілота, так і за Титана.

  • Досліджуйте Titanfall прискіпливо.

Кампанія може послугувати вам тренувальним майданчиком перед іграми у мережі. Досліджуйте можливості Титанів та Пілотів, вчіться продуктивно їх використовувати та комбінувати. Звичайно, розробники наголошують на тому, що вам зовсім не обов’язково грати в мультиплеєрі, але ж ми з вами розуміємо…

  • Новий світ для подорожей!

Почувши фанатів, які наполягали на більшій кількості інформації про ігровий світ та його лад, розробники додали у Titanfall 2 багато дрібничок, що дозволять вам зрозуміти, чому все відбувається саме так і не інакше, зрозуміти мотивацію Titanfall.

  • Зв’язок між Титаном та Пілотом.

Сюжет розповідає про взаємодію Джека (головного героя) та Бойового Ттитана. Для більшого зближення гравця навіть додадуть рольовий елемент вибору реплік при діалогах (моя реакція “НАВІЩО”?). Зрозуміло, що на хід сюжету чи кінцівку це ніяк не вплине, проте має сприяти “індивідуальності” вашого персонажа.

  • Обирай власний стиль бою.

Titanfall 2 розробляла велика команда, безумовно майстри своєї справи, чого варта унікальність ґеймплею першої частини ми вже знаємо. Проте у Titanfall 2 хлопці з Respawn обіцяють, ще більше ігроладних можливостей, кажуть, що дадуть волю вигадувати свої комбінації взаємодії Пілота з Титаном. Прорубуватися крізь ворогів силою чи здивувати їх маневруванням та добивати у ближній сутичці? А може і те, й інше одночасно? Експериментуйте та створюйте власні стратегії. Кожний знайде в грі щось своє. Обіцяють :)

Ось такою інформацією нас почастували Respawn. А якщо цього вам було недостатньо, то скоріш перегляньте невеличкий “перший погляд” на самітню кампанію:

Читайте також

Подробиці закритого E3 демо Cyberpunk 2077

4A Games розповіла деталі сюжетних DLC для Metro Exodus

Cюжетний трейлер і скріншоти Wolfenstein: Youngblood

EA придбала Respawn Entertainment

Приховані ігрові механіки

Half-Life

PlayNews #286 — Bayonetta, Titanfall 2

ЩоЗаШоу — Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі

Оприлюднено системні вимоги For Honor

Популярне