«Найкраща гра Blizzard із часів Warcraft III» — перші оцінки Diablo IV

Бета-тести Diablo IV розвіяли всі дорелізні побоювання й підготували нас до того, що гра може стати найкращою в серії — сюжетно, стилістично й механічно. А сьогодні з’явилися перші оцінки гри… і насправді ситуація ще краща. Diablo IV охрестили не просто найкращою грою в серії чи навіть жанрі, а одним із найкращих творінь студії (кілька разів узагалі зустрічалася фраза, що одноосібно найкраща), в якому видно “ту саму класичну Blizzard у її найкращі роки”.

Наразі середня оцінка Diablo IV на Metacritic складає 88 балів, а на OpenCritic — аж 90 (хоча на момент зняття ембарго було 87), і практично всі оглядачі рекомендують гру до ознайомлення. Ось окремі оцінки:

  • IGN — 9 / 10
  • GamesRadar+ — 5 / 5
  • GameSpot — 8 / 10
  • Destructoid — 8 / 10
  • Hobby Consolas — 90 / 100
  • Forbes — 9 / 10
  • Shacknews — 8 / 10
  • PCGamesN — 10 / 10

Варто зауважити, що мова ні про який ендґейм чи інші післярелізні аспекти гри зараз не йде — огляди ґрунтуються на основі кампанії, побічних квестів і доступних зараз кооперативних активностей. Саме тому окремі видання, як-от PC Gamer чи Polygon, ще не мають остаточних оцінок.

Загалом оглядачі хвалять Diablo IV за неймовірну атмосферу й похмурий візуальний стиль, захопливий сюжет (який попри простоту й певну передбачуваність все одно є найкращим у серії з величезним відривом, широку кастомізацію в межах кожного класу й традиційно магнетичний ігролад, Рецензенти сходяться на думці, що навіть без PvP, сезонів і ендґеймового лабіринту кошмарів, уже базова комплектація має таку високу реграбельність, що Diablo IV в плані життєздатності нічим не поступатиметься двом попереднім частинам.

Нагадуємо, Diablo IV вийде 6 червня на ПК й обох поколіннях PlayStation i Xbox, але якщо ви передзамовили делюкс-видання, то зможете розпочати гру на кілька днів раніше, вже у перші години 2 червня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Baldur’s Gate 3 врешті вийде на Mac разом з релізом третього патчу!

bg3

Найкращі ПК налаштування для Starfield

starfield settings

Diablo III нарешті отримає новий самітній режим

diablo

Передзавантаження Starfield почнеться вже завтра!

Starfield

Overwatch 2 стала найгіршою грою в Steam

overwatch 2

Gothic 1 Remake відправляє на стару добру каторгу в новому трейлері

gothic 1 remake

Ремастер Quake 2 уже доступний у Steam і Game Pass (ПК)!

quake 2 remastered

Ілон Маск помирився з Blizzard

elon musk

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: