Наймасштабніша битва на честь 25-ої річниці серіалу «Могутні Рейнджери»

28 серпня 1993 року день, коли на екранах телевізорів вперше з’явилися Могутні Рейнджери. До 25-ої річниці серіалу, канал Nickelodeon випустив трейлер, у якому анонсував найбільшу битву усіх часів.

Вже вийшло понад 850 епізодів, а ідеї для наступних серій ще й досі не скінчилися. З тизеру ми можемо дізнатися, що це буде спеціальний випуск.

Сюжет максимально епічний. Super Ninja Steel Rangers зіткнулися з найсильнішим ворогом — армією клонів самих Рейнджерів. Аби перемогти у битві, вони звертаються до старої гвардії по допомогу.

Вже зрозуміло, що у спеціальному випуску ми побачимо легендарних Томмі (Jason David Frank), Вес (Jason Faunt) та Кет (Catherine Sutherland). Хто ще приєднається до битви — поки не зрозуміло.

Є вірогідність, що ми побачимо Томмі у декількох його класичних костюмах. У трейлері показали його перетворення у Black Dino Thunder. Також він використовує канонічну Green Mighty Morphin броню.

Серія присвячена 25-ій річниці Power Rangers вийде 28 серпня на американському телеканалі Nickelodeon. Коли до нас дійде її переклад невідомо.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

ЩоВКіно: Березень 2017

Автор каналу Geek Journal вступив до лав ЗСУ

p.ua.geek journal

У Helldivers 2 не з’явиться улюблена функція гравців-модників

Helldivers 2

Ексрозробники StarCraft влітку анонсують RTS, що «змінить парадигму жанру»

starcraft remastered zerg titel title 1280x720 1

Sony підтверджує закриття LittleBigPlanet 3

LittleBigPlanet 3 Sackboy

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes отримає продовження, попри смерть її творця

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Стрім XDefiant — сьогодні о 20:00

xdefiant

Український космічний симулятор Jitter має руйнування оточення та керування екіпажем

Jitter