«Найсумнішу» великодку в історії можна знайти у Marvel’s Spider-Man

У новому Marvel’s Spider-Man від Insomniac фанати знайшли здавалося б чергову великодку. На одній з афіш кінотеатру Мангеттена є напис “Maddie, will you marry me?”, що в перекладі означає: “Меді, ти вийдеш за мене заміж?” Та за простим, на перший погляд, постером, ховається вкрай сумна історія.

Історію розповів портал comicbook. На початку травня, стрімер Тайлер Шульц написав твіт у якому розказав, що готовий зробити пропозицію своїй дівчині, але хоче, щоби це виглядало «епічно».

З чого б почати? Я люблю цю дівчину, ми разом уже 5 років. Я думаю, що готовий перейти на новий рівень — Тайлер Шульц

Він попросив розробників з Insomniac додати напис “Maddie, will you marry me?” у гру. Твіт поширився і студія заявила, що допоможе хлопцю зробити пропозицію руки та серця.

Романтична історія, однак фінал у неї аж ніяк не щасливий. Учора блогер опублікував на своєму ютуб каналі звернення. Як виявилося, вони розсталися й дівчина почала зустрічатися з його братом:

З чого б мені почати. Найгірше у цій великодці — дата публікації цього відео. Три або чотири тижні тому, ця дівчина порвала зі мною й пішла до мого брата. Вона просто викинула на смітник 5 років наших відносин та ще і плюнула прямо в лице, сказавши що хотіла б почути пропозицію не в такий спосіб. Це, напевно, увійде в історію як найсумніша великодка — Тайлер Шульц

Після цієї історії Insomniac запропонували хлопцю змінити напис на афіші. Спочатку він відмовився, бо хотів лишити згадку про найсумнішу великодку. Та потім передумав, бо з’явилася ідея щодо вдалого використання цієї можливості. Тож тепер слідкуйте за афішею у Marvel’s Spider-Man.

Читайте також

Disney збирається викупити права на Людину-павука у Sony?

Spider-Man

Людина-Павук повертається у MCU

PlayStation купує розробників Spider-Man — Insomniac Games

Marvel's Spider-Man

Наскільки добре ви знаєте Людину-павука? (Тест)

Spider-Man

Історію Marvel’s Spider-Man продовжать у форматі коміксу

Огляд Marvel’s Spider-Man

Marvel's Spider-man

Стрім Marvel’s Spider-Man: The Heist

Порадник ґеймера: Вересень 2018

Marvel's Spider-Man

Популярне