Нарешті показали перший скріншот S.T.A.L.K.E.R. 2

Сьогодні важлива дата у фанатів S.T.A.L.K.E.R. Саме 23 березня 2007 року вийшла перша частина культової серії під назвою S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля. Відомій українській серії ігор виповнилося 13 років.

Розробники з GSC Game World не забули про цю дату і вирішили порадувати фанатів першим офіційним скріншотом S.T.A.L.K.E.R. 2, над яким зараз вони працюють.

Зі святом, Сталкери!

Тринадцять років тому в цей день стартував продаж «S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля:gasmask:».

Ця дата змінила світ на «до» і «після». Мільйони гравців відправились в Зону Відчуження. Долаючи небезпеку, ви полювали за артефактами, відбивались від монстрів і вступали в угрупування. Вперед вас рухали азарт, жага до пригод і бажання доторкнутись до невідомого.

Ви змінились, ставши справжніми сталкерами.

Ви зробили цей день особливим.

Захоплюючись фанатськими малюнками, розповідями, косплеями і модами, ми розуміємо, що забов’язані дати вам набагато більше — другу частину великої саги, варту своєї спадщини. Нашу найамбітнішу і наймасштабнішу гру на даний момент.

Наразі багато хто з вас змушені сидіти вдома. Тому ми хочемо трохи відкрити завісу таємниці над тим, чим ми зайняті. Це — перший погляд на S.T.A.L.K.E.R. 2:gasmask_m12:. Важливий, але не єдиний подарунок для вас у 2020 році.

Будемо сподіватися, що цьогоріч розробники ще не раз порадують нас новими скріншотами та подробицями довгоочікуваного сиквелу. Вітаємо творців S.T.A.L.K.E.R. з річницею серії, і бажаємо успіхів у подальшій роботі над 2 частиною!

Читайте також

Поставте запитання розробникам S.T.A.L.K.E.R. 2

Песики + S.T.A.L.K.E.R. 2 = ♥

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 вітають усіх з Гелловіном новим (ну майже) музичним відео

S.T.A.L.K.E.R. 2, Stalker 2

У S.T.A.L.K.E.R. 2 будуть локації з Call of Prypiat?

Трасування променів та підтримка 4K — подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2 на Xbox Series X

Нові подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2 та Halo Infinite, анонс Fable і нової RPG від Obsidian — PlayNews

S.T.A.L.K.E.R. 2

Нові подробиці S.T.A.L.K.E.R.2. Все, що відомо про STALKER 2 (OLDboi)

У трейлері S.T.A.L.K.E.R. 2 знайшли уривок з поеми Тараса Шевченка