Nasha Idea видасть французьку манґу-сьонен

Видавництво Nasha Idea давніше уже розказувало, що планує випустити манґу-сьонен для юної аудиторії, але ніякої конкретики не давало. І от тепер команда розкрила свої плани, це буде французький твір від Тоні Валенте «Радіант», який визнали достатньо крутим, щоб видавати у Японії.

Ось короткий опис Радіанту:

Сет — молодий хлопчина, чаклун-початківець. Як і всі чарівники, він один із «інфікованих» — тих, кому після контакту із загадковими Немезидами вдалося вижити. Але хлопчина має особливий імунітет до них, тож вирішує стати мисливцем на небезпечних створінь, які раптово з’являються з небес. Хоча через недосвідченість і наївність не все вдається без прикрощів і непорозумінь зі співвітчизниками — мешканцями острівця Помпо Гіллс. Попри те, разом зі своїми друзями та спільниками він подорожує світом у пошуках батьківщини чудовиськ, яка має назву Радіант. Однак він змушений постійно бути насторожі, адже має не лише друзів, серед яких його наставниця чаклунка Альма, а й ворогів, які прагнуть підступно використати неймовірно потужні здібності довірливого чарівника…

Коли ми споглядаємо рівень деталізації світу та всіх його елементів, то переконуємося, що Тоні Валенте не зліпив усе докупи нашвидкуруч за одну ніч, перш ніж почати писати перший рядок оповіді.

Рівень деталізації вражає — як у влаштуванні всесвіту (з різними механізмами, які керують суспільством, угрупованнями, зв’язками між персонажами та їхніми історіями), так і в деталізації малюнків. Персонажі виконані дуже скрупульозно, а деталі просто приголомшливі. Додайте сюди нестримну уяву (яка, однак, ніколи не втрачає своєї особливої логіки) — і отримаєте твір, поза сумнівом вартий прочитання. І не тільки щоб порадувати око, а й щоб передивитися дрібнюсінькі деталі й відшукати підказки, які кидаються нам у вічі ніби з покриком: «Але ні, ну не міг же він спланувати все аж так заздалегідь?!»

Радіант
BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стартувало попереднє замовлення 4 тому «Аптеки ароматів»

p.ua.Аптека Ароматів

Стартувало передзамовлення першого тому манґи «Темний Дворецький»

p.ua.Темний Дворецький

Відкрито передзамовлення манґи «Фантомна зона» від майстра жахів Джюнджі Іто

Фантомна зона

Задонать та виграй манґи! MangUA запускає збір на підтримку ГУР та 116 ОМБР — «Лютий банкай»

Лютий банкай меч

Відкрито попереднє замовлення на манґу «Вітаємо в кото-кафе»

Вітаємо в кото кафе

Відкрито передзамовлення приквел до NieR: Automata — манґу «YoRHA: Протокол висадки в Перл-Гарбор»

Nier

Русофілія ЕЛІС ОСМАН. Вгадую сюжети нових анонсів манґи. Серпень 2023 (MariAm)

ФОН

Відкрито передзамовлення на популярну ромком манґу «5 наречених-близнят» Том 1

5 наречених-близнят

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: