Nasha Idea видасть французьку манґу-сьонен

Видавництво Nasha Idea давніше уже розказувало, що планує випустити манґу-сьонен для юної аудиторії, але ніякої конкретики не давало. І от тепер команда розкрила свої плани, це буде французький твір від Тоні Валенте «Радіант», який визнали достатньо крутим, щоб видавати у Японії.

Ось короткий опис Радіанту:

Сет — молодий хлопчина, чаклун-початківець. Як і всі чарівники, він один із «інфікованих» — тих, кому після контакту із загадковими Немезидами вдалося вижити. Але хлопчина має особливий імунітет до них, тож вирішує стати мисливцем на небезпечних створінь, які раптово з’являються з небес. Хоча через недосвідченість і наївність не все вдається без прикрощів і непорозумінь зі співвітчизниками — мешканцями острівця Помпо Гіллс. Попри те, разом зі своїми друзями та спільниками він подорожує світом у пошуках батьківщини чудовиськ, яка має назву Радіант. Однак він змушений постійно бути насторожі, адже має не лише друзів, серед яких його наставниця чаклунка Альма, а й ворогів, які прагнуть підступно використати неймовірно потужні здібності довірливого чарівника…

Коли ми споглядаємо рівень деталізації світу та всіх його елементів, то переконуємося, що Тоні Валенте не зліпив усе докупи нашвидкуруч за одну ніч, перш ніж почати писати перший рядок оповіді.

Рівень деталізації вражає — як у влаштуванні всесвіту (з різними механізмами, які керують суспільством, угрупованнями, зв’язками між персонажами та їхніми історіями), так і в деталізації малюнків. Персонажі виконані дуже скрупульозно, а деталі просто приголомшливі. Додайте сюди нестримну уяву (яка, однак, ніколи не втрачає своєї особливої логіки) — і отримаєте твір, поза сумнівом вартий прочитання. І не тільки щоб порадувати око, а й щоб передивитися дрібнюсінькі деталі й відшукати підказки, які кидаються нам у вічі ніби з покриком: «Але ні, ну не міг же він спланувати все аж так заздалегідь?!»

Радіант

Читайте також

Космічний Примарний Вершник, Міз Марвел, Серед Овець — Дайджест коміксів #15

Міз Марвел

Подкаст «MANGUA» #01: Обіцяна Атака Титанів на Dorohedoro або як ми аніме-манґа-подкаст почали робити

Подкаст «Баляндраси» #42 – Марія «Lantsuta» Ланцута [Карантин Edition]

Інша, Пхеньян та Зоряний Крейсер Мазепа — Дайджест коміксів #14

Marvel 1602

Любите манґу? Humble Bundle має для вас чудовий набір!

Подкаст Вахмурки №6 — У штормі з манґи та аніме

Вахмурки

Маус, Пані Небезпека та Блексед — Дайджест коміксів #13

Isola

Видавництво Nasha Idea розкрило назву другої манґи, яку вони видаватимуть в Україні

Ательє чаклунських капелюхів

Популярне