Настілка «ЦолькʼІн. Календар Майя» незабаром вийде українською

Видавництво настільних ігор Feelindigo завершило повну локалізацію настільної гри «ЦолькʼІн» та передало всі матеріали на виробництво. Передзамовлення ще не стартувало, тому видавництво рекомендує слідкувати за подальшими новинами на їх офіційній сторінці в соцмережі Facebook, щоб не проґавити нагоди першими отримати цю забавку.

«ЦолькʼІн» — це економічна стратегія, де гравцям необхідно очолити один з кланів народу Майя та привести його до процвітання. Центром гри виступає таємничий механізм, який називається календар Цолкін. Він має вигляд великої шестерні з 26 зубцями, що контактує з меншими шестернями, яких на полі розміщується 5 штук. Кожен рух Цолкіна призводить до обертання менших частин рівно на один крок. Такий процес повторюється на протязі всієї гри, один раз за раунд. Коли шестерня Цолкін зробить свій повний оберт — гра завершиться. Цей механізм візуалізує час, допомогаючи гравцеві розпланувати свої дії для кращого результату. Гра розрахована на 2-4 особи, а одна партія триватиме 60-90 хвилин. 

Будуйте пам’ятники, виробляйте ресурси, запасайте їжу, розвивайте технології, приносьте жертви ненаситним богам, відбудовуйте житло… Проте пам’ятайте, що час розставить все по своїх місцях і саме від ваших рішень буде залежати велич та розвиток вашого плем’я.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Видавництво Nasha Idea поділилося анонсами на червень

Сталевий алхімік

Продовження «Мору» живе та майже завершене

Мор

Настільна гра Wonderland’s War отримає українську локалізацію

wonderland war board game artwork

Відкрито передзамовлення на мальопис «Коротка історія українського борщу»

Коротка історія українського борщу

П’ята редакція Vampire: The Masquerade отримає українську локалізацію

vampire the masquerade coteries of new york cover

PlayStation Showcase 2023 разом із PlayUA — сьогодні о 23:00

PlayStation 4

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри «Шериф Ноттінгема. 2ге видання»

Шериф Ноттінгема

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри «Острів залізниць»

Острів залізниць

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: