web analytics

Настілка «ЦолькʼІн. Календар Майя» незабаром вийде українською

Видавництво настільних ігор Feelindigo завершило повну локалізацію настільної гри «ЦолькʼІн» та передало всі матеріали на виробництво. Передзамовлення ще не стартувало, тому видавництво рекомендує слідкувати за подальшими новинами на їх офіційній сторінці в соцмережі Facebook, щоб не проґавити нагоди першими отримати цю забавку.

«ЦолькʼІн» — це економічна стратегія, де гравцям необхідно очолити один з кланів народу Майя та привести його до процвітання. Центром гри виступає таємничий механізм, який називається календар Цолкін. Він має вигляд великої шестерні з 26 зубцями, що контактує з меншими шестернями, яких на полі розміщується 5 штук. Кожен рух Цолкіна призводить до обертання менших частин рівно на один крок. Такий процес повторюється на протязі всієї гри, один раз за раунд. Коли шестерня Цолкін зробить свій повний оберт — гра завершиться. Цей механізм візуалізує час, допомогаючи гравцеві розпланувати свої дії для кращого результату. Гра розрахована на 2-4 особи, а одна партія триватиме 60-90 хвилин. 

Будуйте пам’ятники, виробляйте ресурси, запасайте їжу, розвивайте технології, приносьте жертви ненаситним богам, відбудовуйте житло… Проте пам’ятайте, що час розставить все по своїх місцях і саме від ваших рішень буде залежати велич та розвиток вашого плем’я.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Дивіться перший ігроладний трейлер українського шутера SAND

SAND / арт

Магія у коробці — Огляд настілки «Хижі світи»

Хижі Світи

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

«Відчувається наче гра від PlayStation Studios» — Журналісти у захваті від Hellblade 2

hellblade 2

Geekach анонсував локалізацію легендарної настілки Twilight Imperium

p.ua.odissey

Українська команда NAVI зіграє у фіналі першого Мейджора в CS2

p.ua.navi 1

Справжнє виживання — Огляд настілки Resident Evil 3: The Board Game

Resident Evil 3: The Board Game PlayUA

Шедевр в жанрі контролю територій — Огляд настілки «Ель Гранде»

Ель Гранде