web analytics

Настільна гра Magic Maze вже доступна для передзамовлення українцям

Такою чудовою новиною на своїх сторінках у соціальних мережах поділився WoodCat, офіційний дистриб’ютор гри в Україні. Головні герої Magic Maze: варвар, маг, гном та ельф вирішують піти в підземелля, щоби добряче надавати стусанів монстрам, драконам та іншій нечисті, що занадто комфортно себе там почуває. Проте ні у кого з персонажів немає жодної монети на зброю та обладунки для майбутніх битв. Через таку прикрість герої вирішують пограбувати місцевий ринок. Якщо ця історія вселяє у ваше серце бажання зібратися з друзями на 1-2 партії, тоді обов’язково загляньте на сторінку офіційного дистриб’ютора.

Magic Maze — кооперативна гра на 2-8 гравців. Учасникам необхідно допомогти протагоністам-злодіям непомітно завершити пограбування, доки пісочний годинник не закінчить відлік. Основною особливістю гри є те, що всі свої ходи гравці повинні робити в суцільній тиші, заборонено навіть показувати жести та гримаси. Щоби комунікувати між собою, дозволено використовувати тільки одну карту — «Зроби що-небудь!». Керувати можна будь-яким персонажем, проте кожен гравець має в своєму розпорядженні лише одну дію. Наприклад, «Переміщення на північ», «Використовувати портал» та інші. Тому саме командна робота відіграватиме ключову роль у досягненні спільних цілей.

Автор: Анна Колінчук

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Відкрито передзамовлення на настільну гру «Алхіміки»

Алхіміки

У Києві відкриють першу в Україні бібліотеку настільних ігор

Бібліотека ігор 1

Настільна Barrage незабаром випробовуватиме ваші навички побудови гідроелектростанцій українською

Гребля

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри «Гранд-готель Австрія»

Гранд-готель «Австрія»

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри The Lord of the Rings: The Card Game

Володар Перснів

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри Маскарад

Маскарад

Анонсовано українську локалізацію настільної гри Місто Шкереберть

Місто шкереберть

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри Akropolis

Акрополіс