Наступного року Destiny 2 нарешті отримає кросплей

Студія Bungie зазвичай повідомляє новини про Destiny 2 у четвер, але раз уже сьогодні вийшов патч із поліпшеннями для PS5 та Xbox Series, розробники вирішили не тягнути з оголошенням планів на майбутнє. А наобіцяли вони там чимало прекрасного.

По-перше, ігротворці врахували критику стосовно малої кількості нової зброї в доповненні Beyond Light і пообіцяли, що стартовий набір прийдешніх доповнень буде суттєво більшим, а наступного сезону основні активності отримають значно більше легендарного озброєння.

По-друге, у 14-му сезоні (травень-червень) з’явиться довгоочікувана трансмогрифікація (видозміна спорядження). Нарешті не доведеться обирати між красивими обладунками і тими, що мають високі характеристики. До того ж, буде суттєво поліпшено інтерфейс барвників, тож затятим модникам буде значно простіше оцінити, як нова розмальовка вплине на загальний стиль вашого персонажа.

Ну а найголовніше — до кінця вересня 2021 року Destiny 2 нарешті отримає кросплей. Щоправда, розробники поки не уточнили, буде він повним чи лише між консолями. Втім, відсутність будь-якого уточнювального прикметника натякає, що це все ж був анонс єдиного мультиплеєра між усіма платформами.

Що ж, чекаємо уточнень від Bungie. Але навряд чи це станеться до кінця року.

Читайте також

Sony розповіла, які ігри завантажували найчастіше у 2020

У пошуках некстґену. Чи варто зараз купувати PS5? (Падон)

Здобутки Sony й Microsoft, феномен Among Us, суд проти Apple — PlayNews 2020

Among Us

Sony прибрала Cyberpunk 2077 з PS Store

Cyberpunk 2077

Control святкує 2 000 000 придбань. Усе завдяки новому поколінню консолей

Старт нового покоління, проблеми Cyberpunk — Підсумки листопада [Подкаст]

Demon's Souls

GreedFall продалася тиражем у понад 1 млн і скоро отримає сюжетне DLC

Bungie вже 3 роки працює над новими іграми

Популярне