Наступний патч для Cyberpunk 2077 покращить міні-карту і не тільки

Попереднє оновлення для Cyberpunk 2077, яка славиться своїми баґами, виходило ще два місяці тому. І нарешті розробники з ігротворчої студії CD Projekt RED почали розповідати про наступний патч. У версії гри 1.3 покращать міні-мапу, завдяки чому стане зручніше орієнтуватися у просторі під час кермування автомобілем. Про це користувачі просили з самого релізу.

Зміни торкнулися також системи прокачування. Тепер за певну кількість внутрішньоігрової валюти ви зможете перерозподіляти очки навичок у дереві умінь. За рахунок цього гравці зможуть експериментувати та випробовувати різні вміння головного героя чи героїні. А ще були зроблені деякі покращення інтерфейсу.

Звісно, це не всі покращення, які з’являться у новому оновленні. Але іншими ігротворці пообіцяли поділитися пізніше. Як і датою релізу, адже її теж поки що не називають. Усе це стане відомо у межах завтрашньої прямої трансляції ігротворців з CDPR на їхньому Twitch-каналі. Початок 17 серпня о 19:00 (за київським часом). Там ще обіцяють озвучити першу інформацію про прийдешні доповнення для проекту.


Не забувайте, що у вас є можливість придбати артбук “Світ гри Cyberpunk 2077” українською, завдяки якому ви дізнаєтеся більше про всесвіт проекту.

Читайте також

Відьмак Ґеральт отримає власну манґу — The Witcher: Ronin

The Witcher: Ronin

Перші доповнення для Cyberpunk 2077 виявилися косметичними

Cyberpunk 2077

Повернення Cyberpunk 2077 у PlayStation Store вийшло напрочуд успішним

Сьогодні у GOG роздаватимуть подарунки для фанатів “Відьмака”

Автори Cyberpunk 2077 вважають, що досягли задовільної якості гри

Cyberpunk 2077

Оприлюднено повний розклад “ВідьмаКону”

WitcherCon

Спеціальна політика щодо відшкодування коштів за Cyberpunk 2077 від Microsoft закінчиться в липні

Cyberpunk 2077 та баґи: патч 1.23 з’явився і щось та й полагодив

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: