Наступник Switch зʼявиться у 2024 році

Уже кілька років пройшло з того часу, як прямі конкуренти Nintendo випустили наступні версії своїх консолей. І аудиторія уже тривалий час хотіла апґрейду для своїх Nintendo Switch, як не у форматі Pro-версії, то одразу у вигляді наступниці. Схоже, уже за рік вони його отримають.

Про це свідчить інформація, що головні партнерські студії уже отримали перші версії консолі для тестування. І хоча характеристики пристрою ретельно приховуються, стало відомо, що наступне покоління Nintendo Switch можна буде використовувати у портативному режимі.

Дехто вважає, що нова консоль буде випускатися з LCD-екранами, з метою знизити ціну на пристрій, адже вона має зрости внаслідок збільшення обсягу внутрішньої пам’яті. Зважаючи на те, що поточна версія консолі має лише 32 ГБ пам’яті — це важливий та потрібний крок.

Японці також не полишають ідеї сумісності з попередніми версіями — все для того, аби зберегти та розширити кількість користувачів. Що не надто подобається стороннім видавцям, адже доступ до старих ігор може негативно вплинути на розповсюдження нових релізів.

З фінансової точки зору, наступний рік має стати напрочуд вдалим моментом для випуску нового пристрою, оскільки на шостому році життя Switch починає здавати позиції.

Дивлячись на фінансові показники Nintendo, здається очевидним, що настав час для випуску нового пристрою у 2024 році. Показники продажів падають, тим самим збільшуючи витрати компанії. Єдиний спосіб зупинити зростання втрат в наступному фінансовому році —  випуск нового покоління консолі. І друга половина 2024 року здається цілком реальним періодом.

сказав VGN ігровий консультант, доктор Серкан Тото

Також Тото поділився очікуваннями, мовляв, якщо вихід консолі станеться у четвертому кварталі наступного року, то дуже ймовірно, що Nintendo одразу матимуть кілька релізів для нового пристрою.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стартував другий етап номінації Players’ Voice на The Game Awards 2023

tga 23 ann 08 22 23

Оголошено номінантів The Game Awards 2023. Baldur’s Gate 3 і Alan Wake 2 претендують на 8 нагород

tga 23 ann 08 22 23

Valve анонсували Steam Deck OLED

steam deck oled main

Nintendo вже почала роботу над екранізацією The Legend of Zelda

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Ось як Hogwarts Legacy виглядає на Switch [відео]

Hogwarts Legacy

«Хочеться встати й аплодувати»: перші оцінки Super Mario Bros. Wonder

Super Mario Bros. Wonder

Оновлена Hitman: Blood Money вийде на iOS, Android та Nintendo Switch

hitman blood money

Assassin’s Creed: Mirage, Marvel’s Spider-Man 2, Alan Wake 2 — Порадник Ґеймера: Жовтень 2023

assassins creed mirage

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: