Natus Vincere покидають DreamHack Masters

12 червня відбувся фінал нижньої сітки турніру DreamHack Masters, де зустрілися колективи NaVi та FaZe Clan.

Безперечним фаворитом матчу вважалась команда NaVi, яка за день до цієї зустрічі встигла розгромити грізних MadLions, а s1mple й взагалі встановив новий особистий рекорд по співвідношенню KDA. 

Також перемога в матчі гарантувала вихід на команду, яка програє свій матч у фіналі верхньої сітки, після чого на учасників вже чекав ґранд фінал турніру. 

Здавалось би, Natus Vincere готові показати свій потенціал у всій красі, проте щось пішло не так…

Стадія вибору карт

  • FaZe викреслюють Overpass
  • Natus Vincere викреслюють Vertigo
  • FaZe обирають Mirage
  • Natus Vincere обирають Dust2
  • FaZe викреслюють Train
  • Natus Vincere викреслюють Inferno
  • Nuke залишається вирішальною картою

FaZe Clan дали зрозуміти, що готові до зустрічі з NaVi вже у першій стадії вибору карт, викресливши Overpass, на якому за день до цього Natus Vincere розгромили команду MadLions з рахунком 16-7. В матчі проти “Скажених левів” NaVi показали прекрасну гру за захист і стандартну гру за атаку. Цей факт міг зіграти остаточну роль у виборі FaZe, адже ті прекрасно розуміли, що сторона атаки в “Народжених перемагати” підготовлена набагато краще, просто колектив притримав нові напрацювання, до більш пізніх стадій турніру. Також FaZe викрислели train — одну з найкращих карт NaVi. 

Матч видався дійсно важким. FaZe підійшли до цієї зустрічі з максимальною підготовкою. Хлопці добре “читали” стратегії NaVi і були готові до будь яких варіацій виходів команди в плент.

В результаті матч закінчився перемогою FaZe Clan з рахунком 2-0 (16-11, 16-11). Natus Vincere посідають четверте місце та отримують нагороду в 16 000 доларів.

Дещо згодом після матчу, тренер команди NaVi Андрій B1ad3 Городенський, дав коментар стосовно гри, назвавши її “далекою від середнього рівня можливостей команди”

Зараз важко говорити в грі, там відбувається хаос. Ми знаємо які у нас проблеми і стараємось працювати над ними, але наша сьогоднішня гра далека навіть до середнього рівня наших можливостей” — говорить B1ad3. 

Також Андрій згадав і той момент, що дехто з гравців частенько “зривається” на тіммейтів, після чого в команді відбувається емоційний спад, а гравці просто пропускають деякі моменти тактики та не притримуються плану на раунд.

Читайте також

Матч дня! NATUS VINCERE vs OG на Epicenter League! Україномовна трансляція чекає на вас!

Natus Vincere

Кіберспортивні організації ESL та DreamHack об’єдналися

ESL

Битва десятиріччя: NAVI 2010 проти NAVI 2020

NaVi 2010 vs NaVi 2020: Українська організація влаштує двобій легендарних команд

Edward повертається у CS:GO?

Найкращі моменти Natus Vincere на WePlay Clutch Island

Navi

Natus Vincere — переможці RMR турніру WePlay Clutch Island

S1mple

NaVi вийшли в ґранд фінал WePlay Clutch Island