Natus Vincere програли свій дебютний матч на WePlay! Clutch Island

CS підрозділ організації Natus Vincere впевнено продовжує втрачати позиції в рейтинговому списку майбутнього мейджора. Цього разу “Народжені перемагати” можуть не вийти на міжнародні фінали, які, до речі ESL планує провести не онлайн, а зібрати команди на одній сцені. 

23 червня стартувала основна частина WePlay! Clutch Island — рейтингового турніру для України та СНД команд. Ми вже писали про результати жеребкування колективів, та про те, що Natus Vincere потрапили у групу смерті. Вчора, пройшов перший матч, де NaVi зустрілись з найзручнішим опонентом своєї групи — молодіжним підрозділом Gambit. Колектив представляють молоді вісімнадцятирічні дарування, які здебільшого виступають на тір-3 турнірах. До участі на WePlay! Clutch Island хлопці пройшли по одній із трьох закритих кваліфікацій, де в матчі за вихід на основний етап обіграли ForZe з рахунком 2-0.

Результат зустрічі:

Natus Vincere 17-19 Gambit Youngsters @de_overpass

Natus Vincere 16-12 Gambit Youngsters @de_train

Natus Vincere 11-16 Gambit Youngsters @de_dust2

Матчі на всіх трьох картах показали глядачам наскільки NaVi невпевнено відчувають себе в даній зустрічі. Колектив просто сипався при будь якій варіації раунду опонентів. “Народжені перемагати” показали провальний виступ як за сторони атаки так і за сторони захисту. 

Gambit Youngsters продемонстрували не тільки командну підготовку, але й особистий скіл. Хлопці добре розуміли гру та свою роль у раунді, чого не можна сказати про NaVi.

Наступні два матчі для української організації пройдуть проти Hard Legion та Virtus.PRO. Остання зустріч Natus Vincere з цими командами відбулась на першому рейтинговому турнірі ESL One: Road to Rio – CIS, де Natus Vincere програли обидва матчі 2-0 і не вийшли з групи посівши 7-8 місце.

 

Читайте також

NAVI стали чемпіонами OGA Dota Pit

Матч дня! NATUS VINCERE vs OG на Epicenter League! Україномовна трансляція чекає на вас!

Natus Vincere

Битва десятиріччя: NAVI 2010 проти NAVI 2020

NaVi 2010 vs NaVi 2020: Українська організація влаштує двобій легендарних команд

Natus Vincere — переможці RMR турніру WePlay Clutch Island

S1mple

NaVi вийшли в ґранд фінал WePlay Clutch Island

Na`Vi анонсувала зміни у складі команди з Dota 2

Navi

NaVi помстилися за програш: підсумки групової стадії WePlay Clutch Island

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: