Naughty Dog поділилися новими подробицями та ігроладним відео рімейку The Last of Us

Розробники з Naughty Dog поділилися 10-ти хвилинним відео, де розповіли нові подробиці The Last of Us Part I, показали нові ігроладні кадри з PlayStation 5 та порівняли їх з теперішньою версією гри на PlayStation 4 Pro.

Шон Ескейґ, креативний режисер та сценарист гри, розповів, що розробники окрім покращення дизайну персонажів, також чимало уваги приділили анімаціям облич. У рімейку міміка персонажів буде максимально наближеною до гри акторів, з яких записували всі анімації.

Також Naughty Dog розповіли, що завдяки PlayStation 5, у них з’явилася можливість зробити світ куди насиченішим різноманітними об’єктами, які можна зламати, підірвати, прострілити, тощо. Чимало предметів тепер розлітатимуться так, що можуть налякати гравців. Ще одним великим покращенням у рімейку є фізика тіл, які тепер діятимуть куди логічніше та точніше у стелс-сценах, та й у інших випадках руки теж стануть куди точнішими.

З’явиться у грі й ще два нових режими: Permadeath Mode та Speedrun Mode. З’явиться можливість розглядати моделі персонажей та чудовиськ. Також у грі буде більше косметичних предметів.

Чимало часу у відео розробники розповідали про оточення, над яким провели колосальну роботу. Локації стали набагато красивішими та атмосферними, а нове 3D Audio дозволить ще більше зануритися у ігровий всесвіт, адже тепер гравці зможуть почути більше деталей, як ось потвору, яка от-от нападе на них ззаді.

Розповіли й про те, як у рімейку використовували нові технології з Dual Sense. Зброя у грі матиме опір на триггерах в залежності від того, яку зброю ви використовуєте. Так, натягуючи тятиву луку,  спочатку опір буде мінімальним, однак що більше гравець натягуватиме тятиву, те більшим ставатиме опір, і щойно стріла полетить, опір теж зникне. Загалом, тактильний відгук Dual Sense використовуватимуть у багатьох аспектах гри, від покращення зброї, до падіння та стрибків. А ще, гравці зможуть відчути власними руками те, як Джоел гладитиме жирафа!

Крім того, з виходом цього відео, чимало працівників Naughty Dog прокоментували неодноразові витоки чи то відео, чи скріншотів, чи інших деталей гри у мережу. Віце-президент студії, Арне Майєр, у Твіттері написав наступне:

Зливи це повний відстій. Особливо, коли ви от-от самі маєте опублікувати подробиці. Це засмучує та розчаровує команду, яка вкала своє серце у створення крутих речей для наших фанатів.

Крім нього ще чимало працівників студії теж висловили своє невдоволення. Наприклад, Ніл Дракман на запитання, які будуть трофеї у гри, відповів, що він «впевнений, що їх зіллють через хвилину».

Читайте також

Sony планує екранізувати Dark Souls, Bloodborne i Elden Ring

Bloodborne

Кому варто придбати The Last of Us Part I?

The Last of Us Part I

Чи потрібен ремейк? Стрім The Last of Us Part I

tlou1

Naughty Dog розповіла про налаштування доступності в The Last of Us Part I

0krquesbibqzz7cen3c989c6

The Last of Us: Part 1 – Ремейк чи Ремастер? (Добродушні)

tlou p1

До мережі потрапили скріншоти рімейку The Last of Us

The Last of Us

The Last of Us отримає українську локалізацію! Але є нюанси…

The Last of Us

Усе показане на Summer Game Fest. Частина 1 — The Last of Us: Part 1, Layers of Fears, Goat Simulator 3

The Last of Us: Part I

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: