NaVi 2010 vs NaVi 2020: Українська організація влаштує двобій легендарних команд

Днями Natus Vincere підірвали інтернет заявою про те, чого всі ми з вами так довго чекали — шоу-матч золотого складу NaVi з CS 1.6 2010 року та чинної команди NaVi таки відбудеться!

“Золотий склад” та NaVi 2020 зіграють два матчі, один з яких пройде у CS:GO, а інший — у CS 1.6. Обидві гри проходитимуть до двох перемог, тому нас очікує як мінімум чотири карти наповнені крутою грою, екшеном та ностальгією. Також ця зустріч подарує нам протистояння двох титанів кіберспорту — s1mple та markeloff. Обидва гравці виконують роль снайпера в колективі, а також здобули титули найкращого гравця світу, проте у різних версіях гри. s1mple отримав свій титул 2018 у CS:GO, а markeloff став найкращим гравцем 2010 року у CS 1.6.

Битва поколінь пройде серпня о 16:00 в онлайн-форматі. Трансляцією зустрічі займатиметься компанія Mainсast, на каналі якої й можна буде переглянути шоу-матч.

У травні цього року ми мали можливість спостерігати за подібним івентом, в якому NaVi 2010 отримали перемогу над стрімерами з рахунком 3-2. Шоу-матч дивилась величезна кількість людей, а піковий показник склав майже 185 тисяч глядачів.

Читайте також

NAVI стали чемпіонами OGA Dota Pit

Матч дня! NATUS VINCERE vs OG на Epicenter League! Україномовна трансляція чекає на вас!

Natus Vincere

Битва десятиріччя: NAVI 2010 проти NAVI 2020

Edward повертається у CS:GO?

Найкращі моменти Natus Vincere на WePlay Clutch Island

Navi

Natus Vincere — переможці RMR турніру WePlay Clutch Island

S1mple

NaVi вийшли в ґранд фінал WePlay Clutch Island

Na`Vi анонсувала зміни у складі команди з Dota 2

Navi