NaVi 2010 vs NaVi 2020: Українська організація влаштує двобій легендарних команд

Днями Natus Vincere підірвали інтернет заявою про те, чого всі ми з вами так довго чекали — шоу-матч золотого складу NaVi з CS 1.6 2010 року та чинної команди NaVi таки відбудеться!

“Золотий склад” та NaVi 2020 зіграють два матчі, один з яких пройде у CS:GO, а інший — у CS 1.6. Обидві гри проходитимуть до двох перемог, тому нас очікує як мінімум чотири карти наповнені крутою грою, екшеном та ностальгією. Також ця зустріч подарує нам протистояння двох титанів кіберспорту — s1mple та markeloff. Обидва гравці виконують роль снайпера в колективі, а також здобули титули найкращого гравця світу, проте у різних версіях гри. s1mple отримав свій титул 2018 у CS:GO, а markeloff став найкращим гравцем 2010 року у CS 1.6.

Битва поколінь пройде серпня о 16:00 в онлайн-форматі. Трансляцією зустрічі займатиметься компанія Mainсast, на каналі якої й можна буде переглянути шоу-матч.

У травні цього року ми мали можливість спостерігати за подібним івентом, в якому NaVi 2010 отримали перемогу над стрімерами з рахунком 3-2. Шоу-матч дивилась величезна кількість людей, а піковий показник склав майже 185 тисяч глядачів.

Читайте також

NAVI очолили світовий рейтинг із CS:GO

NAVI

NaVi вперше за 4 роки перемогли Astralis у фіналі турніру з CS:GO

HLTV назвали найкращого гравця 2020 року в CS:GO

ZywOo

NAVI стали чемпіонами OGA Dota Pit

Матч дня! NATUS VINCERE vs OG на Epicenter League! Україномовна трансляція чекає на вас!

Natus Vincere

Битва десятиріччя: NAVI 2010 проти NAVI 2020

Edward повертається у CS:GO?

Найкращі моменти Natus Vincere на WePlay Clutch Island

Navi

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: