NAVI нарешті позбулися росіян у команді з CS:GO

Нарешті це сталося! Українська кіберспортивна організація Natus Vincere попрощалася з російськими гравцями своєї команди з CS:GO. Натомість керівники NAVI вперше зважилися зібрати міжнародний склад, де основною мовою спілкування буде англійська.

Розмови про те, що колектив зазнає змін, почалися ледь не відразу після старту “літньої перерви” на початку червня. Спочатку говорили про те, що команду покинуть два Андрія: Городенський (B1ad3, тренер) і Кухарський (npl, вихованець молодіжки NAVI, взятий наприкінці 2022). Чутки справдилися, але тільки частково, оскільки npl таки покинув основний склад.

Далі почалися ширитися чутки (а потім і відверті натяки), що команду покинуть Ілья Perfecto Залуцкій і Дєніс electronic Шаріпов. Звісно, чимало українських шанувальників NAVI й CSGO були б раді такій заміні, але тут варто нагадати, що російське громадянство обох гравців тут ні до чого, бо це ж ніяк не заважало їм грати в команді дотепер, правда ж? Та й вочевидь рішення попрощатися прийняли самі гравці, обравши натомість Cloud9 — формально американську організацію, яка вже понад рік виступає з російським складом.

Звісно, може, комусь і хотілося б, щоб NAVI за таких обставин знайшли собі молодих українських талантів, та організація все ж вирішила піти шляхом повної міжнародності колективу, що відкрило б їй більше можливостей (і швидші результати). Спершу спільнота висувала найрізноманітніші версії нового складу NAVI, але поступово звідусіль стали говорити про ось таку п’ятірку:

  • Валерій “b1t” Ваховський;
  • Олександр “s1mple” Костилєв;
  • Алексі “Aleksib” Віролайнен;
  • Юстінас “jL” Лекавічус;
  • Міхай “iM” Іван,

а тренером залишається Андрій B1ad3 Городецький.

Саме вона і стала фінальною, про що повідомила організація. Як бачимо, NAVI вирішили піти якнайпростішим шляхом і просто взяли собі двох фіналістів BLAST Paris Major та найкращого з доступних на ринку капітанів. Тобто виглядає все зібраним нашвидкуруч. Тепер цікаво, чи зможуть новачки пристосуватися до бурхливого характеру Сімпла, бо, будьмо чесними, саме це значною мірою вирішить успіх цієї команди.

Тому краще запитаю у вас: подобається вам такий склад NAVI чи ні?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

S1mple (тимчасово?) пішов з NaVi

s1mple

NAVI оштрафували на Valorant Champions за вживання заборонених речовин

ange1 valorant

NAVI вперше в історії не потрапили в топ-30 світового рейтингу CS:GO

navi simple

Незламний: історія успіху Данила Zeus Тесленка

zeus

Avatar: Frontiers of Pandora відправить вас на землі Пандори вже цього року

Avatar: Frontiers of Pandora

Українець b1t став 16-м у списку найкращих гравців CS:GO за 2022 рік

b1t navi top 16 hltv

Перемоги, виклики та очікування заповітної фрази “Counter-terrorists win!” – яким був 2022 рік для українського кіберспорту

NAVI

Українські IKLA ввійшли до топ-30 команд Європи з CS:GO

ikla1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: