web analytics

NAVI та «Сільпо» відкриють тематичний магазин у Львові

Мережа супермаркетів «Сільпо», спільно з українською кіберспортивною організацією Natus Vincere, відкриють тематичний магазин у Львові. Сторони повідомили про це у соціальних мережах.

Магазин буде оформлено у кіберспортивному стилі. Варто зауважити, що це вже не перша колаборація супермаркету. У 2022 році магазин відкрив ще один тематичний заклад. Тоді відкрився супермаркет «Сільпо» в стилі всесвіту S.T.A.L.K.E.R., де на стінах можна було вперше побачити концепти майбутнього релізу GSC Game World. Тоді нам вдалося потрапити на відкриття.

У 2020 році, у Львові, було відкрито магазин в стилі GTA: San Andreas та 8-бітний магазин у місті Вінниця у 2021.

Відкриття магазину відбудеться 30 жовтня 2024 року.

TMNT Donatello

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA

На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Український фільм “Пульс” можна безкоштовно подивитись в автокінотеатрі в Києві

Є сенс безкоштовно подивитись фільм “МУР. Ти [Романтика]” в автокінотеатрі в Києві 

МУР. Ти [Романтика] в кіно

S.T.R.A.N.G.E.R., нова гра Сергія Григоровича, буде приквелом до S.T.A.L.K.E.R.

p.ua.Сергій Григорович

Republic of Gamers представили на Computex 2026 перший у світі кіберспортивний OLED-монітор

Акаунт польського гравця Team Liquid з Dota 2 помітили в команді XoXJIoPeZIb

nisha liquid

Занадто реалістично: в Торонто поліція затримала косплеєра по S.T.A.L.K.E.R.

torontos.t.a.l.k.e.r.

Karrigan доєднався до саудівської команди Team Falcons

karrigan

Від шкільної парти до кібеспортивної арени: відкрито реєстрацію на всеукраїнський турнір ЛДУФК із CS2 для школярів

Counter-Strike 2

Популярне