NAVI зібрали повністю український молодіжний склад із CS:GO

Українська кіберспортивна організація NAVI повідомила про двох нових гравців та тренера в академічному складі з дисципліни CS:GO. Про це клуб повідомив у своїх соціальних мережах.

Після того, як на початку цього місяця NAVI оголосили про готовність продати свого найсильнішого молодого гравця, Данила «headtr1ck» Валітова, було зрозуміло, що на команду чекають негайні зміни для виховання нових талантів. 18-річний Данило  став частиною NAVI на початку 2020 року, та встиг піднятися з третього складу до другого, з яким посів друге місце на WePlay Academy League Season 2, турніру для молодіжних складів світових команд.

Новачки команди, Юрій «rendY» Галушин та Руслан «yab0ku-» Кекот, ще не мають досвіду на професійній сцені, але за словами керівництва заслужили своє місце в команді. Новий тренер українського колективу, Ігор «crush» Шевченко, до цього працював із третьою командою організації — NAVI Youth. В якості гравця українець виступав за команду Данила «zeus» Тесленка  pro100, а також за колективи  HellRaisers та Vega Squadron. Шевченко замінить на цій посаді Амірана «ami» Рехіашвілі, який став спортивним директором клубу.

«За три роки в NAVI Junior повністю змінився ростер, ми взяли нових талановитих гравців. Yab0ku- і rendY чудово показали себе на останніх турнірах і заслужили місце в команді. Також хочу привітати Ігоря “crush” Шевченка на посаді головного тренера академії. Ігор тільки починає свій шлях у новій ролі, але я вірю, що в майбутньому він стане сильним тренером і виховає для NAVI не одне покоління молодих гравців, які стоятимуть в одному ряду з нашими найкращими вихованцями.», — Аміран «ami» Рехіашвілі, спортивний директор NAVI

Оновлений склад NAVI Junior за CS:GO:

  • Андрій «nipl» Кухарський
  • Марк «UNBR0KEN» Варакута
  • Дмитро «Dem0N» Мірошниченко
  • Адам “froz1k” Нагірний
  • Юрій «rendY» Галушин
  • Руслан “yab0ku-” Кекот
  • Ігор «crush» Шевченко (тренер)
  • Данило «headtr1ck» Валітов (інактив)

Дебют нової команди відбудеться сьогодні,29 вересня, на турнірі ESEA Season 42: Intermediate Division – Europe, де новачки команди зможуть пройти своє бойове хрещення у зустрічі з командою EULTRA. Матч почнеться о 21:30 за київським часом.

Автор: Олексій Чікіда

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Дві українські команди з CS2 пройшли у фінальну частину ESL Pro League XIX

monte

Безкоштовний шутер XDefiant від Ubisoft вийде в кінці травня

xdefiant

Студія Maincast встановила рекорд кількості одночасних глядачів на українськомовній трансляції

p.ua.mc

NAVI стали чемпіонами першого Мейджору в CS2

p.ua.navi champs

Українська команда NAVI зіграє у фіналі першого Мейджора в CS2

p.ua.navi 1

Шутер XDefiant не вийде найближчим часом, але відкрита бета вже близько

xdefiant

Хакери зламали гравців в Apex Legends прямо під час фіналу регіонального турніру

p.ua.apex legends

Потішилися і досить. Що тепер буде з командою Monte?

monte 3

Популярне