Навіщо потрібні цілодобові стріми і як їх швидко запускати
Цілодобві стріми давно стали звичним явищем для глядачів таких сервісів як YouTube та Twitch. Коли все лише починалось, організація такої прямої трансляції відбирала досить істотно сил та часу, адже безперервність означала підвищені технологічні витрати. Що вже казати про те, що постійно слідкувати за налаштуваннями, щоб все не «злетіло» було окремим і важким скілсетом, де треба було поєднати зусилля технічної підтримки вищого розряду, режисера прямої трансляції і, не в останню чергу, шоумена.
Втім, зараз все простіше. Можна скористатись готовою опцією та чудовим сервісом від українського стартапу Gyre. Цей сервіс дасть Вам змогу запустити на своєму каналі цілодобовий стрім-марафон з приготованого заздалегідь матеріалу. А от навіщо це робити можна говорити довго. Можна і треба.
Незамінним цілодобовий стрім буде для тих, хто хоче якісно прорекламувати свій контент. Коли цілодобові стріми тільки-но з’явились у 2010-х рр. переважними користувачами таких опцій були люди, які завжди мріяли про власні радіостанції. Тож, якщо ви власник лейблу, перспективний музикант, діджей або просто володар відмінного музичного смаку, цілодобовий стрімінг має багато переваг. Не остання з них можливість мати власну радіостанцію, яка мов в GTA гратиме лише конкретно те, що Вам точно буде довподоби слухати.
Так вже вийшло, що люди люблять вмикатись «в потік», знаходити щось що іде тут і зараз. Частково це ностальгія за життям в моменті, коли замість Spotify ти мов зачарований чекав моменту, щоб нажати «запис» на магнітофоні, почувши по радіо улюблену пісню. Такі «полювання на мелодії» не залишились цілковито в минулому – багато хто, як співав Фредді Мерк’юрі ще цілих 40 років тому, і досі любить радіо.
Втім, так само приємно було колись зловити і щось хороше по телевізору і це основна причина мати прямі трансляції — бо це окремий, але в той же час зацікавлений глядацький сегмент. Чим більше людей «вмикається» в трансляцію, тим більше шансів у вас зібрати продуктивну авдиторію, яка прийде за спонтанним, а залишиться за перевіреним. Те, що американський канал Showtime нещодавно безперервно стрімив перші серії сезонів свого телегіта «Декстер» (Dexter), а легендарний «Альф» (ALF) іде багатьма мовами на офіційних каналах дистриб’ютора Shout! Factory не дасть збрехати — це дійсно гарний спосіб залучення глядачів.
А головний плюс такої авдиторії — її активність. Глядачі прямих трансляцій звикли до інтерактиву, а значить щонайменше «увімкнуться» в обговорення. Саме залучення нових глядачів є головною перевагою використання цілодобових циклічних трансляцій. Врешті решт, метод настільки ж перевірений як сам по собі аудіовізуальний контент щонайменше з часів телебачення.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Вартість S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl підвищать майже вдвічі в українському регіоні Steam
-
Nintendo спричинила закриття Ryujinx, останнього емулятора Switch
-
Sony зняла з продажу оригінальну Horizon Zero Dawn
-
Ану посунься, Civilization. Огляд Ara: History Untold
-
Творці Ghostrunner готують одразу три нові гри до 2029 року