Названо переможців першої The Steam Awards

Зимовий розпродаж Steam завершується вже завтра о 8:00 за київським часом, а це означає, що крамниця дядечка Ґейба вже назвала переможців першої The Steam Awards.

Valve підійшла до голосування з гумором і запропонувала спільноті незвичайні номінації. Наприклад, звання «негідника, який потребує обіймів», отримала негідниця GLaDOS із Portal 2.

«Ще 5 хвилинок» — саме це речення має властивість майнувати головою протягом матчів, але найчастіше, за версією спільноти Steam, його використовують власники Counter-Strike: Global Offensive.

Буває, що під час гри у вас витягується обличчя. Серед ігор, що здатні дивувати, у номінації «Ого-о-о-о, чуваче!» перемогла Grand Theft Auto V. Кримінальний блокбастер не обійшла боком і нагорода «Гра у грі» за найкращі міні-ігри.

Також одразу дві нагороди отримала Euro Truck Simulator 2: «Сідайте і розслабтеся» та «Мені ця гра здавалася крутою ще до здобуття нею нагороди».

За чуттєву подачу перемогу в номінації «Я не плачу, просто в око щось потрапило» отримав перший сезон ігрового серіалу The Walking Dead.

Неперевершену в своїй дикості Goat Simulator визнано «найкращим використанням свійської тварини».

У користувацькій номінації «Ба-бах», присвяченій вибухам, перемогла Doom, у номінації «Перевірено часом» — The Elder Scrolls V: Skyrim.

Віртуальна статуетка «Любов і ненависть» дісталася творцям Dark Souls III, «Ліпше із друзями» — розробникам Left 4 Dead 2.

Нагадаємо також, що Steam оголосив лідерів продажів 2016 року, а українська спільнота Steam Translation Server підготувала путівник україномовними іграми Steam.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

Огляд Pepper Grinder

pepper grinder

Sky: Children of the Light від розробників Journey вийшла на ПК

Sky: Children of the Light

Slay the Spire 2, The Rogue Prince of Persia, KILL KNIGHT — Що показали на The Triple-i Initiative?

The Rogue Prince of Persia

Noita отримала перше за три роки оновлення і одразу з горою нового контенту!

noita

Творці Dead Cells мітять у створення ідеального роуґлайка з новим проєктом Windblown

windlown

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес