web analytics

NCSoft робить інтерактивне кіно, що вижимає всі соки з Unreal Engine 5

Південнокорейська студія NCSoft, що займається дистрибуцією ігор в жанрі MMORPG (Linage та Guild Wars) цього вівторка показала трейлер нової гри — Project M.

Гра буде виконана у жанрі інтерактивного кіно та розробляється на рушії Unreal Engine 5. Розробник заявляє, що в цьому проєкті його можливості використовуються по повній. Графіка, що показана у трейлері, неймовірно реалістична, якщо не придивлятись, то виглядає, як справжнє кіно. Це грає їй тільки на руку, пригадуючи жанр гри. Місцями у відео показали прогрес захоплення рухів для сцен у грі. Порівняти такий візуал можна хіба що з технологічною демкою The Matrix Awakens, що також зроблена на вищезгаданому рушії.

З трейлера вимальовується картинка, що це буде бойовик про помсту чоловіка за смерть дружини, але реліз та час покаже. Розробники підтвердили, що гравець зможе впливати на історію та кінцівку гри. Недарма у трейлері робиться акцент на вибір та його вплив.

Поки що, навіть, приблизної дати релізу немає, але творці виявили бажання продемонструвати прогрес розробки у вигляді нових трейлерів, інтерв’ю, новел та вебтунів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

SEGA відмовляється від купи власних рушіїв на користь Unreal Engine

sonic

Вихідці з id Software та Naughty Dog заснували власну студію, що робитиме ААА ігри

emptyvessel

PUBG отримає руйнування оточення та перейде на Unreal Engine 5

PUBG: Battlegrounds

Slender: The Arrival переїде на Unreal Engine 5 у жовтні

slender the arrival

Культова The Simpsons: Hit & Run отримала ремейк на UE5. Але є одна проблема

Simpsons

CDPR анонсували ремейк першого “Відьмака” на Unreal Engine 5

witcher remake

Guild Wars 3 розробляють на Unreal Engine 5

guild wars 2

На Unreal Engine 5 будуть працювати… машини від Volvo

Volvo