Не для дітей: зміни у правилах YouTube

Всі, чия діяльність так чи інакше пов’язана з YouTube вже звикли до того, що періодично “правила гри” змінюються. Втім, нова зміна, яка перш за все пов’язана з американським законодавчим актом Children’s Online Privacy Protection Act (COPPA), вже може претендувати на звання найбільш серйозної зміни на YouTube за останні 10 років, а то й взагалі.

Мова йде про розділення відео на два умовні блоки “для дітей” та “не для дітей”. Відео першого блоку будуть суттєво обмежені не лише у кількості і якості реклами на каналі (персоналізована реклама буде вимкнена). Серед іншого такі відео неможливо буде додати у плейлист, у них будуть повністю вимкнені коментарі, можливість донату через стрім і таке інше. Якщо ж “для дітей” налаштувати весь канал, повідомлення про нові відео не будуть приходити підписникам. Сумнозвісний “дзвіночок”, на який треба натиснути для того щоб повідомлення приходили у таких каналів буде просто відсутній.

Не дивлячись на те, що COPPA – виключно американська ініціатива, оскільки YouTube знаходиться у юрисдикції США він підлягає таким змінам повністтю. Якщо до 5 грудня поточного року не змінити налаштування, YouTube автоматично вирішить для дітей ваш контент чи ні, а це може потенційно призвести до проблем з каналом і навіть його закриття. З січня 2020 року обмеження почнуть працювати на повну силу.

Слід відмітити, що за американським законодавтсвом “діти” (kid, як відмічено у COPPA) – це люди до 13 років, тобто підліткова аудиторія не вважається дітьми як такими.

 

Читайте також

Netflix та YouTube понизять якість відео через коронавірус

Стала відома ціна угоди YouTube та Activision Blizzard

Як працює Український ютуб або що таке алгоритми YouTube?

Nintendo знищує канали з ігровою музикою на YouTube

Wario

Чим вам загрожує збій сервісів Google?

google-cloud

Як стати популярним стрімером

Перезапуск YouTube-каналу Зона51

Перенесення ПК-версії GTA V та системні вимоги

Популярне