Не для дітей: зміни у правилах YouTube

Всі, чия діяльність так чи інакше пов’язана з YouTube вже звикли до того, що періодично “правила гри” змінюються. Втім, нова зміна, яка перш за все пов’язана з американським законодавчим актом Children’s Online Privacy Protection Act (COPPA), вже може претендувати на звання найбільш серйозної зміни на YouTube за останні 10 років, а то й взагалі.

Мова йде про розділення відео на два умовні блоки “для дітей” та “не для дітей”. Відео першого блоку будуть суттєво обмежені не лише у кількості і якості реклами на каналі (персоналізована реклама буде вимкнена). Серед іншого такі відео неможливо буде додати у плейлист, у них будуть повністю вимкнені коментарі, можливість донату через стрім і таке інше. Якщо ж “для дітей” налаштувати весь канал, повідомлення про нові відео не будуть приходити підписникам. Сумнозвісний “дзвіночок”, на який треба натиснути для того щоб повідомлення приходили у таких каналів буде просто відсутній.

Не дивлячись на те, що COPPA – виключно американська ініціатива, оскільки YouTube знаходиться у юрисдикції США він підлягає таким змінам повністтю. Якщо до 5 грудня поточного року не змінити налаштування, YouTube автоматично вирішить для дітей ваш контент чи ні, а це може потенційно призвести до проблем з каналом і навіть його закриття. З січня 2020 року обмеження почнуть працювати на повну силу.

Слід відмітити, що за американським законодавтсвом “діти” (kid, як відмічено у COPPA) – це люди до 13 років, тобто підліткова аудиторія не вважається дітьми як такими.

 

Читайте також

PlayUA шукає редакторів відео для YouTube-каналу

009fe998441d609766efd6ee1242f18b

YouTube-канал Ragulivna розблокували

ragulivna

“Voir”: що можна розгледіти у трейлері нового проєкту Девіда Фінчера для Netflix

Blade Runner: Black Lotus, Рік та Морті, Gojira: що покажуть на Adult Swim Festival 2021

Google тестують Premium Lite — дешевшу версію підписки для YouTube

YouTube

Як пісня Ріка Естлі “Never Gonna Give You Up” зібрала мільярд переглядів на YouTube, і до чого тут GTA

Усе, що показали (і приховали) в трейлері cеріалу “Декстер: Нова кров”

Куди YouTube подіне відео “не для всіх”

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: