Не для дітей: зміни у правилах YouTube

Всі, чия діяльність так чи інакше пов’язана з YouTube вже звикли до того, що періодично “правила гри” змінюються. Втім, нова зміна, яка перш за все пов’язана з американським законодавчим актом Children’s Online Privacy Protection Act (COPPA), вже може претендувати на звання найбільш серйозної зміни на YouTube за останні 10 років, а то й взагалі.

Мова йде про розділення відео на два умовні блоки “для дітей” та “не для дітей”. Відео першого блоку будуть суттєво обмежені не лише у кількості і якості реклами на каналі (персоналізована реклама буде вимкнена). Серед іншого такі відео неможливо буде додати у плейлист, у них будуть повністю вимкнені коментарі, можливість донату через стрім і таке інше. Якщо ж “для дітей” налаштувати весь канал, повідомлення про нові відео не будуть приходити підписникам. Сумнозвісний “дзвіночок”, на який треба натиснути для того щоб повідомлення приходили у таких каналів буде просто відсутній.

Не дивлячись на те, що COPPA – виключно американська ініціатива, оскільки YouTube знаходиться у юрисдикції США він підлягає таким змінам повністтю. Якщо до 5 грудня поточного року не змінити налаштування, YouTube автоматично вирішить для дітей ваш контент чи ні, а це може потенційно призвести до проблем з каналом і навіть його закриття. З січня 2020 року обмеження почнуть працювати на повну силу.

Слід відмітити, що за американським законодавтсвом “діти” (kid, як відмічено у COPPA) – це люди до 13 років, тобто підліткова аудиторія не вважається дітьми як такими.

 

Читайте також

На YouTube побільшає реклами: відтепер вона буде і на відео без монетизації

“Ти скейтер, Гаррі!”: У Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 побудували карту з Гоґвортсом

Джар Джар Бінкс повертається! Ну, майже…

Джар Джар Бінкс

Раковина генія: Девід Лінч запрошує до майстерні

Стівен Содерберг написав три сценарії, перебуваючи на карантині

Прем’єра фільму Девіда Лінча безкоштовно, без смс та реєстрації та ще й на YouTube

Netflix та YouTube понизять якість відео через коронавірус

Стала відома ціна угоди YouTube та Activision Blizzard