web analytics

“Не марнуйте свого часу”: перші оцінки Redfall

Redfall уже в мить анонсу викликала чимало побоювань, бо кооперативний шутер у відкритому світі з ігросервісними елементами — це останнє, чого люди чекали від студії Arkane. Кожен новий трейлер ще так-сяк лишав надію, що ми все ж маємо шанс побачити фірмові елементи, аж стало відомо, що перші огляди з’являться майже водночас із релізом гри. А це ніколи не віщує нічого доброго.

Так і сталося, відгуки максимально невтішні. Справа навіть не в тому, що Redfall не схожа на попередні твори Arkane, і не технічному стані гри — так, у когось траплялися проблеми, але все було в адекватних пропорціях і це можна буде виправити патчами. Redfall банально не має чим вас зацікавити — світ порожній, місцевий лут ніяк не винагороджує дослідження, штучний інтелект ворогів слабенький, бойова система передає привіт “польським шутерам” 2010-их, персонажі не колоритні, а основна сюжетна лінія регулярно зникає з поля зору за рутинними активностями.

Середня оцінка гри на Metacritic складає 62 бали, а на OpenCritic — 65. Утім, як це було з Forspoken, насправді вона мала би бути нижчою, просто її відтягують вгору кілька максимально дивних оглядів від людей, які Borderlands бачили хіба на відео. Решта ж сходиться на тому, що незалежно від регалій розробників, Redfall — просто погана гра, яка марнує ваш час усіма можливими способами. До всього, певна частка оглядів навіть після 40 годин гри досі не має висновків чи оцінок, щоб не ображати розробників — і це теж досить промовисто характеризує гру.

• VGC – 4/5
• Stevivor – 7.5/10
• PCGamesN – 7/10
• Press Start – 6.5/10
• Metro – 6/10
• VG247 – 3/5
• GamingBolt – 5/10
• GamesRadar+ – 2.5 /5
• WellPlayed – 4.5/10
• GameSpot – 4/10
• Kinda Funny – 2/5

Редакція PlayUA опублікує свої враження трохи згодом, бо ми ще завзято шукаємо в Redfall бодай щось, варте хорошого слова. Але так, навіть якщо у вас є Game Pass, витрачати час і 100ГБ на встановлення Redfall — сумнівна ідея.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Підписка Game Pass восени подорожчає й отримає нові рівні

xbox game pass

Екшн Kunitsu-Gami: Path of the Goddess від Capcom отримав демо-версію і колаборацію з Okami

kunitsu gami

Dishonored, Arzette та All-Star Brawl 2 у новому наборі Humble Bundle

p.ua.summer games done quick main

Forza Horizon 4 приберуть з цифрових крамниць у грудні

Тодд Говард: «The Elder Scrolls VI більше не затримує розробку Fallout 5»

fallout tes

Call of Duty: Black Ops 6 не займатиме 310 ГБ

p.ua.call of duty black ops 6

Dark Souls для початківців. Огляд Another Crab’s Treasure

another crab's treasure

Call of Duty: Black Ops 6 буде відразу доступна в Game Pass

call of duty black ops 6 officially announced