Не проґавте можливості безкоштовно потрапити на зустріч фанатів MSI у Києві

Дракончик MSI — один з найвпізнаваніших логотипів серед ґеймерів усього світу. Воно й не даремно, адже компанія надає своїм покупцям якісні конкурентноздатні продукти і, що не менш важливо, регулярно проводить для користувачів тематичні події у різних куточках світу. Та й на подарунки, під час таких зустрічей, не скупиться.

Одна з таких подій зовсім скоро завітає  до Києва, а саме збір фанатів MSI 23 березня у Києві. І з приводу цього компанія MSI проводить конкурс на 15 квитків для справжніх поціновувачів її продукції. Для участі потрібно зовсім небагато:

  • бути підписником сторінки MSI Gaming у Facebook
  • скинути у коментарі до цього посту в Facebook своє селфі з продукцією компанії MSI (тільки комплектуючі, ноутбуки та ігрові аксесуари! сувенірна продукція не підходить) і написати, чому ви обираєте MSI

Визначати переможців будуть 22 березня 0 10 ранку. Та зауважте, що у разі виграшу ви отримаєте тільки квиток на збір фанатів MSI, а от добиратися до нього доведеться самостійно.

Читайте також

MSI дарує квитки на «Зоряні Війни»!

Дід MOYOz

Продемонструйте художній талант у конкурсі цифрового малюнку «Аль Мор 2020»

Аль Мор

«Аль Мор» оголошує конкурс фентезі-коміксів

Аль Мор

MSI оголошує осінню Steam лихоманку!

Поповнюй будь-яку гру карткою Mastercard® на LeoGaming та вигравай подорож до Парижа на League of Legends World Championship Finals

LeoGaming Mastercard

MSI Україна, що нового? Репортаж з CEE 2019

MSI Україна, що нового? Репортаж з CEE 2019

В гостях у Ubisoft Odesa

Vlog Ubisoft Odesa

Огляд ґеймпада MSI Force GC20‎

Огляд ґеймпада MSI Force GC20‎

Популярне